Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz esélyem fiúknál valaha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz esélyem fiúknál valaha?

Figyelt kérdés
Külső: 160cm magas vagyok. Átlagos testalkattal. Barna szem és haj. Szemüveges is vagyok csak nem nagyon hordom :D . Nem öltözködöm r#bancosan. Belső: Elég csöndes vagyok néha pedig cserfes. Szeretek barátkozni megismerni új embereket. Kedves, magabiztos vagyok. Csipkelődni szeretek emberekkel.Szeretem a romantikát Szeretek focit nézni. Nagyon,szeretek honfoglalozni. Kicsit hiszékeny és naiv vagyok,könnyen megbízok emberekben.
2016. ápr. 29. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?
2016. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is nagyon jól tudod, hogy ez egy hülye kérdés. Ne értsd félre, nem megsérteni akarlak de mindenkinek van esélye a szerelemben. Nincs olyan ember aki úgy indul, hogy "Neki sosem lesz párja". Van olyan ember aki így végzi de az nem is próbálkozik.


A kérdésed (és ez nem a te hibád) alapból egy félreértésre alapoz. Azt gondolod, hogy mi ki tudjuk logikázni, hogy te milyen ember vagy egy leírásból amit MAGADról alkottál. Nyilvánvalóan elfogult vagy magaddal szemben és kicsit torzítod az információkat. Ez nem a te hibád, mindenki ezt csinálja, de meg kell értened, hogy mi ez alapján nem tudjuk megmondani, hogy neked lesz-e barátod vagy nem lesz.


Egyébkéntis ez az egész csak rajtad áll. Ha nem mész oda fiúkhoz barátkozni valószínűleg nem leszel sikeres a fiúk között, de ha elkezdesz barátkozni velük észre fogod venni, hogy néhányuknak igenis tetszhetsz. Csak rajtad múlik, hogy próbálkozol-e vagy sem.


Ezt az egészet le tudtam volna írni anélkül is, hogy egy szót elolvastam volna a személyiségjegyeidről meg a külsődről.


Fontos, hogy megértsd, a külső arra való, hogy becsapd az ellenkező nem egyedeit. Rávedd őket, hogy közeledjenek hozzád. De az égvilágon senki sem fog melletted maradni a külsőd miatt. A belső való a megtartásukra.


De szerintem magad is megtudod válaszolni a kérdést ha egy kicsit belegondolsz. Gondolj úgy a dologra mint egy kétkarú mérlegre. Az egyik oldalon vannak rossz tulajdonságok a másikon pozitívak. Szerintem magadtól is rájössz, hogy merre billen inkább a mérleged. Persze tényleg, korábban írtam, hogy hibás képet alkotsz magadról. Akkor kérdezd meg a barátaidat, hogy mit gondolnak rólad. Ne azt, hogy "Lesz-e esélyem a fiúknál?" hanem, hogy milyen rossz és jó tulajdonságokat látnak benned.

2016. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl sok információ, de ezek alapján rendes lány lehetsz :) Az hogy szereted a focit sok fiúnál egy pozitív dolog, meg a normálisabbaknál az is eg yjó pont hogy nem vagy rxbancos.
2016. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lenne kedved beszélgetni írhatsz :) 16/F
2016. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőttél 4 centit? :DD :P


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


Amúgy szerintem cuki :) szívesen néznék veled focit :P

2016. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne kedved ismerkedni írhatsz :) 16F
2016. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevés ennyi,hogy összejöjjek egy lánnyal, de ezek szimpatikus dolgok :) Szóval igen, elég jó esélyeid vannak.
2016. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj
2016. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!