Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek manapság normális lányok?

Figyelt kérdés
Miért nincsenek szép, kedves és intelligens lányok. A szépek buták és nagyképűek, a kedves intelligensek meg rondák. Miért nincsenek a lányok mind a 3 tulajdonsággal megáldva?
2016. júl. 15. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert pasikból se ered semennyi
2016. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Ezt úgy írtad,kedves kérdező,mintha te megfelelnél mind a 3 kritériumnak :) A fiúk sem tökéletesek. És azt sem értem,hogy miért kell általánosítani. Tudod, van ám olyan lány,aki kedves,szép és okos is. Attól,hogy te csúnyának látod, más még szépnek tartja. Az,hogy neked magas elvárásaid vannak,nem jelenti azt,hogy a mai lányok nem normálisak. Ilyen hozzáállással sanszos,hogy nem találsz magadnak szép,kedves és intelligens lányt.

Üdv.: Egy kedves,intelligens meg ronda lány.(A te szavaiddal élve.) ;)

2016. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert te tökéletes vagy?Képzeld én (nem vagyok beképzelt de nem) vagyok ronda..emellett próbálok mindenkihez kedves lenni és még intelligensnek mondható vagyok.Tádáááamm.Csak körül kéne nézni;)
2016. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Bocsi elírtam valamit..szóval nem vagyok ronda **
2016. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Én helyes okos és kedves vagyok.
2016. júl. 15. 16:17
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát nagyon jó neked,hogy tökéletes vagy. De tudod,még így is kisebb eséllyel találsz magadnak barátnőt,mint az általad rondának nevezett lányok. Mert bennük biztos meglátja valaki a szépet,benned viszont valószínűleg nem találják meg az intelligenciát és a tiszteletet a nők irányába. :)
2016. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
#6 Nagyon jól leírtad neki a lényeget!!:)
2016. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehetett volna már csajom, de én se jövök össze akármilyen csajjal...
2016. júl. 15. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Én tisztelem a nőket ,de hülyék.
2016. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Vannak ilyen lányok.. az a baj, hogy manapság nem úgy ismerkednek, hogy ,,szia, szereted xy könyvét?" vagy már az is nagy lépés lenne, ha így történne, hogy ,,szia, hogy vagy?".. Nem. Ehelyett inkább a ,,hela, mivel kéred a vodkát?" és a ,,csá, dugunk?" mondatok a gyakoribbak... Nem leszek álszent, én is szoktam inni és csináltam már olyat, amire nem vagyok büszke. Ki nem? Viszont nekem nem csak ebből áll az életem, szeretek olvasni, van szókincsem és nem attól érzem magam menőnek, hogy káromkodok, 'menő' cuccokban járok és beszólogatok másoknak. Nem tartom magam csúnya lánynak, persze van nálam szebb, jobb, okosabb. 16 éves vagyok, viszont és még nem volt barátom. Sokan kérdezik, hogy ez hogy lehet, mert normális vagyok vagy legalábbis vannak olyan lányok, akik nálam 'rosszabbak', mégis van barátjuk. Erre mindig azt válaszolom, hogy azért nincs, mert nem érzem szükségét annak, hogy 16 évesen olyan fiúval legyek, aki buta tuskó, csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy van barátom. Ugyanis sajnos még nekem sem sikerült megtalálnom azt a fiút, aki helyes, kedves és okos.

Bocsi a hosszú rizsa miatt, csak arra akartam kilyukadni, hogy a kérdésed fordítva is igaz.

16/l

2016. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!