Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek mégis mi a franc értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mégis mi a franc értelme volt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már elég régóta tetszik. Persze magamhoz híven csak távolról néztem és ájuldoztam, hogy milyen jól néz ki, anélkül, hogy rendesen megismertem volna. Kicsit később észrevettem, hogy a mi irányunkba bámul, és azt hittem, engem néz. Pár héttel, de lehet hogy hónappal később aztán bejelöltem, írtam neki, és kiderült, hogy nem is engem nézett, hanem a legjobb barátnőmnek, akinek barátja volt. Mondtam neki pár dolgot, hogy a barátnőm miket szeret, hogy miről dumáljanak, ha esetleg dumálnak. Aztán mikor megtudott pár dolgot, kirakott, mint macskát szarni. Eddig voltam jó neki, amíg megtudott pár infót. Mindennap írogatott a barátnőmmel. Aztán hónapokra rá eltávolodtunk, már egyikünkkel sem beszélt. Erre csütörtökön a barátnőmnek küldött egy felkérést a Facebook-on, ami ugye azt jelentette, hogy előtte kitörölte a barátnőmet. Később utánanéztem, engem is kitörölt, a barátnőmet visszajelölte engem meg nem (persze a lány nem fogadta el a felkérést, mert ha a pasas már mindkettőnket kitörölt, akkor ő minek jelölje vissza?). Pénteken meg egész végig őt bámulta. Akkor mégis mi a franc baja van és miért nem tudja eldönteni, mit akar?
2016. júl. 16. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem ne próbáld meg megérteni, nem tűnik túl logikusnak...szimplán baromságnak

Sztem sz@r.d le és lépj tovább ;)

nézelődj másfelé ;)

2016. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tetszik neki a bnőd.

Nm tudhatod az okát, hogy miért jelölt ki titeket, de az mindegy is.

Szerintem is hagyd! ;)

2016. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mentek a zöldek! :)
2016. júl. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!