Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csaj kiharcolja nagy nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj kiharcolja nagy nehezen a találkát, erre nem jön el a megbeszélt helyszinre, ennek mégis mi értelme van?

Figyelt kérdés
Még ha nem is akar tőlem semmit, mert nem vagyok neki szimpi, akkor is annyi lehetne benne, hogy odajönne a helyszinre, és ezt valahogyan közli. Miért nincs ennyi gerinc sem a mai fiatal lányok elég nagy részében?

2016. júl. 2. 15:21
1 2
 1/17 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%

A csaj harcolja ki a találkozót, és nem megy el miközben be sem jössz neki?!

Ebben csak én nem látok logikát ? :-D

2016. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Telefonszámot cseréltetek? El tudjátok érni egymást, ha netán közbejött valami?


Nekem exemnél volt az, hogy kerülnöm kellett BKV-val, aminek az lett az eredménye, hogy késtem fél órát, de megvolt a telefonszáma, és tudtam neki szólni, hogy bocs, de nem leszek pontos.

2016. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ilyen tényleg van.

Egyik fiú ismerősöm pont erről panaszkodott.

A csaj erőltette a randit, a pasi meg is érkezett a helyszínre, de a csaj nem, és még csak meg sem magyarázta miért. Legalább is jóval utána, másnap jött valami hülye kifogással, de nagyon átlátszó volt.

Nekem nem lenne arcom ilyet csinálni senkivel...


Lehet van aki ezt élvezi, hogy átvághatja a másikat.

2016. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 MilitaryTurtle ***** válasza:
#3 elhívhatlak egy randira ? :-D
2016. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy szívatott, vagy ha pl. neten beszéltetek előtte, akkor talán nem is nőnemű volt, de az is megeshet, hogy tényleg közbejött neki valami. Egyébként sajnos a mai kor embere átlagosan olyan, hogy semmiért sem akarja vállalni a felelősséget, nem érdekli őket, hogy mit okoznak a másik embernek. De amúgy én is tapasztaltam, hogy sok mai lány hazudik és aljas módon viselkedik, és azzal védekezik, hogy ő nem akart megbántani. De nem gondolják, hogy ha hazudnak, az is ugyanolyan sértő? És most nem a "kegyes hazugságokra" gondolok, hanem olyanokra, hogy új telefonja van, és nem tudja fejből a számát, de majd megmondja, vagy hogy műteni fogják, azért nem ér rá. És még nem is beszéltünk a szó nélküli eltűnésekről, letiltásokról. Sokszor úgy érzem, mintha a férfiak érzelmileg "intelligensebbek" lennének némely nőszemélyeknél.
2016. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es, kedves vagy, de van párom. :)


(És ez nem lekoptató szöveg.)


Azért elmesélem az én sztorimat, hogy tényleg ne csak azt lássátok, hogy minden csaj átvágja a randira hívott pasit.


2 évvel ezelőtt ismerkedtem egy fiúval társkeresőről, viszonylag jól nézett ki a képei alapján. (2-3 db)

Megérkeztem a tali helyszínére és megláttam. Hát hazudnék ha azt mondanám, hogy el voltam ragadtatva tőle.

Igen, lehet korholni engem, hogy mégis csak láttam őt korábban, de valahogy élőben nem tetszett. Nagyon nem.

Mégis odamentem hozzá, hogy felfedjem a kilétem, és én lennék az, akivel beszélgetett.

Elsétálgattam vele egy parkban, jól elbeszélgettünk, de a végén megmondtam neki a frankót, hogy nem szeretném folytatni az ismerkedést.

Nem bántam meg, hogy találkoztunk. Tényleg nem volt az esetem, de nem lett volna pofám lelépni, se tali előtt, se tali közben.

Értékeltem, hogy megtisztelt a jelenlétével, és rám szánta az idejét.

2016. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, továbbra is várom a választ a kérdésre, cseréltetek telefonszámot vagy csak úgy minden kapcsolattartási lehetőség nélkül beszéltétek le a találkát?
2016. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Telószámot nem cseréltünk.
2016. júl. 2. 22:48
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem volt, hogy pasi nem jött el... És nem is keresett hónapokig, majd 1x csak rám írt viberen, és meg volt lepődve, hogy élettársam van, akitől gyereket várok, pedig milyen jó lett volna talizni...

Röhögőgörcsöt kaptam, mekkora szánalmak léteznek.

2016. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ilyen esetekben alapvető dolog a számcsere. Akár randira mentem, akár csak beszélgettünk, előtte mindig elkértem a lányoktól a számukat, és én is megadtam az enyémet, mert bármi történhet. És sokszor jó is volt, mert megesett, hogy megegyeztünk, hogy egy épület előtt találkozunk, csak mint kiderült, a lány tágabban értelmezte ezt a fogalmat, és kicsit arrébb várt, aztán felhívtam, és kérdeztem, milyen ruha van rajta, így találtam meg. De olyan is volt, hogy a lánynak még dolga akadt, és 5-10 perccel később tudott jönni. Legközelebb feltétlenül kérd el az illető számát, most már talán tanulsz a hibádból.
2016. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!