Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Véletlenül" ráírni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Véletlenül" ráírni egy lányra az bejöhet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel élőben már beszéltem egy párszor, de facebookon csak születésnapján köszöntöttem üzenetben, és nem tudom, hogy mivel kezdjem el a beszélgetést. Ezért gondoltam arra, hogy valami teljesen hülyeséget írok neki, mintha véletlenül neki küldtem volna el.

Utána meg megírom neki, hogy bocsi, de ha már így alakult akkor megkérdem hogy milyem volt eddig a nyári szünet vagy ilyesmi.

Ez nagyon átlátszó vagy nagyon béna?

17F



2016. júl. 17. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha élőben beszéltél már vele párszor, miért nem tudnál megint úgy vele beszélni, mint élőben, csak most interneten?


Szerintem bejöhet, de ne írj valami gyors válaszokat, így kevésbé átlátszó..

2016. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb képpel próbálkozz,hogy elcseszted a csatolásnál és neki küldted véletlen :D
2016. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan használják ezt a kis "trükköt" :D

Amikor rám írnak így, olyankor elmosolyodom kicsit, de nem gáz egyáltalán, viszont leesős hogy szándékos...

Sebaj, jó kifogásnak na...

21/l

2016. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejohet,bar atlatszo egy kicsit. Viszont ha nem tudsz semmi szemelyeset irni,meg mindig jobb,mint egy "szia,mizu?". Arra csak visszairna,hogy semmi,es el is van rendezve.
2016. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

atlatszo, de a lanytol fugg, hogy leesik e neki, vagy ha le is esik neki, akkor hogy reagal ra. mert attol, hogy te irsz neki, meg nem biztos, hogy ez beinditja a gepezetet, es egybol nagy csevejbe kezdtek. :)

probald meg, kivancsi lettem, hogy mukodik e.

2016. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is írtak már így, bevallom, én is írtam már így másnak..:D nyilván nekem is és nekik is leesett, de nem tette szóvá senki és a beszélgetés is működött.:D

hajrá, aztán várjuk, hogy hogy alakult.:D

2016. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia, nekem a kutyám szokott random üzeneteket meg képeket küldeni az ismerőseimnek :D Mert ha beszélek valakivel és csak az ágyra dobom a telefont míg kimegyek pl wcre addig a kutyám elkezdni szaglászni a telefont és mindig valami random gügyeséget küld el. Vagy van, hogy lefényképezi saját magát a facebook chatben és azt küldi el :D


Pont tegnap egy olyan embernek"írta", hogy "idei Ohio időigényes ovi oldottuk OEP üti kost itt korig lll ki ikonok köz uúieioeirh" akivel fél éve nem beszéltem. Vicces volt elmondani hogy a kutyám beszélt vele :D

2016. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Végülis kipróbálhatod a módszert, de szerintem sok értelme nincs. És elég átlátszó módszer, igen. Ettől független Írj rá, lehet, hogy jól is sül el. Az is lehet, hogy le akar rázni (engem, akire ráírtam le akart rátni, et érezhető volt a válaszai stílusán), ekkor legalább tudod, hogy nem jössz be neki. :)
2016. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én is szoktam így. :D De bejön.
2016. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!