Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti milyennek találjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyennek találjátok ezt a magasság-súly arányt?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 66 kg.

Egy kis leírás arról, hogy ez hogyan is néz ki: Van egy kis hasam, de szerintem nem annyira vészes. Látszik, hogy van rajtam felesleg, de nem nézek ki nagyon dagadtnak. A mellem D-s, ezért sokan mondták már, hogy a mellem miatt arányosnak tűnik ez a testalkat. Ha a lábaimat teljesen egymás mellé rakom, összeérnek a combjaim.

17/L


2016. júl. 19. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen optimális!
2016. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hiába van leírás, kép nélkül nem lehet megállapítani.
2016. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kb. olyan az alakom, mint erről a képről a 25%-os nőnek. Kicsit jobban bemegy a derekam, de hasonló az alakunk.


[link]

2016. júl. 19. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
20%-os jobban tetszik, de nem rossz :D
2016. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van csak b-s mellekkel :( :D szóval elég hülyén néz így ki szerintem de ha hisztizek ez miatt a srácoknak erről általában azt mondják, hogy ez így teljesen jó és ők nekem sose hazudnának :D szóval szerintem jó vagy így :D 17/L
2016. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat elviekben neked 60 es 45 kg kozott kene lenned. Ez a suly egy 170+ os lanynak lenne optimalis. Es ezek szerint h van hasad, nem is izombol all a sulytoblet, szoval szerintem egy 56 kgra erdemes lenne lefogyni mert szerintem ez egy kicsit sok.


Nekem is hasonlok az aranyaim egyb. en 173 cm vagyok es 77 kg. En 58 kgra probalok lemenni :)

2016. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most éppen csinálok egy 12 hetes edzést. Elég kemény, már a negyedik hétnél tartok, de eddig csak egy kilót fogytam. :D Viszont már sokkal könnyebben csinálom meg a feladatokat, ami nagyon jó. A 12 hét után van egy másik 12 hetes edzés, amit lehet csinálni, szóval szerintem meglesz az az 56 kiló. :D Nekem 55 a célom.
2016. júl. 19. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ideális
2016. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!