Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tizennyolc leszek lassan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tizennyolc leszek lassan, és nincs se kapcsolatom, se tapasztalatom ilyen téren, az lehet veszélyes a későbbi kapcsolatomnál (már ha lesz)? F

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Üdv, sorstárs! 18/L
2016. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most attól félsz, hogy egy jövendőbelidet feldarabolod v mi? mert akkor nem.
2016. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezen görcsöltök (ti is és mások is). Én pár hét múlva 20 leszek, és semmi nem volt még. Nem foglalkozom vele, és nem is várom a sült galambot, jól megvagyok így. Ha meg jön valami lehetőség, megpróbálom -és próbáltam is. Mások kedvéért meg nem fogok naponta mást hazahozni "mert menő, meg így helyes".
2016. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátomnak én vagyok az első, mikor összejöttünk 1hónap választotta el a 20tól. Érezni lehetett hogy tapasztalatlan, meg félénk, meg ilyenek, de nincs ezzel semmi baj, azóta sokat alakult, könnyen ráérzett a dologra, szóval,ne parázz ezen, menni fog neked is.
2016. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj majd összejön.
2016. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!