Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Egy fesztiválon oda jött hozzám egy srác, tök jót beszélgettünk, közeledett hozzám, megadta a számát ha bármi gondom lenne szóljak neki. Aznap még beszéltünk, hívott is, de nem vettem észre és onanntól semmire nem reagált. Ma megpróbáltam felhívni de kinyomta. Aztán órákkal később kaptam egy idegen számról smst, hogy ő a barátnője és hagyjam őket békén. De ha tényleg van barátnője akkor mért mászott rám, mért hívott, írt smst hogy reméli még találkozunk és mért nem volt benne annyi, hogy megírja van barátnője?..
2016. júl. 21. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Papucs a srác, tetszettél neki, de nem meri otthagyni a barátnőét.
2016. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anonymus0123456789 ***** válasza:
Az a srác egy paraszt bocsi... De sztem olyan állapotban volt, hogy azt se tudta, hogy fiú e vagy lány (részeg) és csak azért...
2016. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!