Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha félek, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha félek, hogy a barátom más lánnyal ír? Mert azt csinálta, és nagyon rosszúl esett, mert nem mondta el nekem

Figyelt kérdés

2015. nov. 16. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az, hogy más lánnyal ír? Ilyen szókapcsolat nem létezik, kivéve persze ha közös könyvön dolgoznak. Más lánnyal levelezik? Ez esetben én is morcos lennék, nyilván megvannak az indítékai.
2015. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most új a telefonszáma, és azt mondta megirta az osztálytársainak és ismerőseinek ezen kívül kb 20 lány meg 20 fiú ezért nem nagyon haragszok, csak azt mondta, hogy bizzak meg benne. Azt válaszoltam mutasd meg mert akkor megbìzok, nekem letagadta, és utánna megmutatta, hogy lányoknak írta meg a számát. Csúnya, hogy így letagadta, azt mondta, mert ebböl mindig vitát csinálok, ezért nem mondta el:(
2015. nov. 16. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális.

Nekem két fiú barátom van, a többi lány. Ezen kívül 24 lánnyal vagyok összezárva egy osztályba. Naponta legalább 10 lánnyal beszélek élőben és facebookon.

Mégsem csalnám meg soha a barátnőmet. Aki megbízható, az nem fog megcsalni soha, de normális, hogy félsz, egy bizonyos szintig....

2015. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. nov. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!