Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem megy. Miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem megy. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! ☺

Sokáig gondolkodtam hogy írok e ide, de végül vettem erőt, úgysem ismer senki sem.

Most fejeztem be a középsulit és kezdem az egyetemet valószínűleg Szegeden. Eddig 2 barátom volt összesen de egyikkel sem volt igazából semmi (max csók) és a legutóbbi már 3 éve volt, azóta senki. Eddig úgy voltam vele hogy a tanulást helyezem előtérbe, és a pasik maradnak későbbre. Azonban most amikor lenne időm megragadtam a múltban. Kb az utolsó kapcsolatom után nagyon megszerettem két srácot de az egyik kijelentette hogy nem bírja elképzelni hogy milyenek lennénk együtt, a barátságot meg nem akarja elrontani ezzel. A másik meg egy külföldi, nem túl híres személy, de egyszerűen imádom őt. Tudom hogy ez egy értelmetlen meg tök éretlen dolog,de bármennyire próbálom magamat meggyőzni, nem megy, mert ő kell. És pont ez gátol nagyon,mert egyszerűen nem megy az ismerkedés normális igazi emberekkel. És körülbelül egy jó két hónapja annyira letargikus a hangulatom hogy nincsen társam és a körülöttem lévőek pedig boldog kapcsolatban élnek hogy nem tudom mit kéne kezdeni magammal. Egyébként fiú barátom meglepően sok van és az ő elmondásuk szerint jól nézek ki. (mondjuk szerintem nem)


18/L


2016. júl. 23. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell erre rápörögni, majd ha lesz a közeledben egy srác, aki megtetszik kívül, belül és Te is neki, hidd el, rögtön felejtve lesz a külföldi. Addig meg gondolj rá nyugodtan, nem ártasz vele senkinek. Éppen csak 18 vagy, dúlnak még benned a hormonok, valakin le kell vezetni. Ha nincs elérhető ember a közeledben, akkor egy elérhetetlenen, akit felruházhatsz olyan tulajdonságokkal, amik tetszenek Neked. Semmi baj ezzel, inkább így, mint hogy olyan fiúnak add a tested, akit esetleg kívánsz, de kapcsolatban lenni képtelen lennél vele. Majd lesz olyan, aki mindkettőben passzol Hozzád, addig türelem, nem maradsz le semmiről.
2016. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) még a múltkor valaki "megijesztett" azzal hogy igyekezzek keresni valakit mert 10 év múlva már a kutyának se fogok kelleni, és mit ne mondjak tényleg nagyon megijedtem és igyekeznék találni valakit.
2016. júl. 23. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és azt látom, valóban nem könnyű párt találni. Bár én ezt éltem meg, de van ismerősőm, aki gyakorlatilag még nem volt egyedül, nyilván Ő másképp gondolja.

Keresni nem kell, hogy trendi legyek, ez nem pokémon... :) Csak éld az életed, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz (legyen az barátnős cseverészés vagy egy hobbi), aztán valahol megtalálod azt, akit szeretnél.

Én 23 évesen kerültem először kapcsolatba, bár hozzáteszem, hívő vagyok, így eléggé leszűkítettem a kört. Jövőre házasodunk, nem érzem, hogy kimaradt volna bármi is. :)

2016. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell siettetni van időd dögivel.

Azt hogy ki mit mond a jövőröl azt felejtsd el senki sem tudja megmondani mi lessz.

ت

2016. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked legalább már volt valakid én meg még mindig "keresem az igazit" :D
2016. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tereld el a figyelmed erről a külföldi valakiről, hiszen (a leírásod alapján) úgyis plátói szerelem marad. Annak pedig véget kell vetni.


Nem kell egyébként ráfeszülni a dologra! Nekem 19 éves srác létemre még nem is volt igazi barátnőm, csak bulikban/fesztiválokon kavartam elég sokat. Most már meguntam, én is kapcsolatra vágyom, de eddig akárhány lány megtetszett olyan szinten, hogy vele el tudtam volna képzelni, mindig kudarc lett a vége. Nagyon sok barátnőm van, és egyik sem érti, miért nem sikerül... de én akkor sem feszülök rá!


Járj el bulizni, ismerj meg új embereket, az sokat javít az esélyeiden! :)

2016. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!