Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra mennyire taszító, ha egy lány gyerekes?

Figyelt kérdés
Szóval... én egy gyerekes lány vagyok. Imádom a rózsaszín dolgokat, izgatott vagyok, ha új helyre megyünk, még mindig lázba hoz egy játszótér vagy mozgólépcső, élvezem a 2-5 éves rokongyerekekkel játszást, az öltözködési stílusom se felnőttes, egyáltalán nem sminkelem magamat, plüssökkel alszokm, oda vagyok a dögönyözni-való állatokért, a hajamat alkalmanként két copfba fogom, kicsit naiv vagyok, és még sorolhatnám. Még nem akarok felnőni, szerintem ki kell élvezni azt a nagykorúságtól elválasztó pár évet, utána úgyis lesz több év tizedem felnőttként viselkedni. Ez mennyire visszataszító? :/
2016. júl. 23. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmennyire.
2016. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2016. júl. 23. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik, van akinek nem
2016. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy akkor nem zavaró
2016. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jobb mintha ri bi lennel az a copf meg akar szexi is tud lenni
2016. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hú megnyugodtam a gyerekeset ugy gondoltam hogx minden kell nem látod milyen értékkrl bír a oénz és mindig a legújabb legdrágább sz*r kell na az visszataszító lenne

De a kérdésre válaszolva semmi bajom nincs max annyi hogx nekm a 2copf nem jön be

2016. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!! ^^


#6: Tisztában vagyok a pénz értékével, és nem vagyok egy felszínes ri banc, ilyen szempontból kifejezetten felnőttes vagyok.

2016. júl. 23. 20:03
 8/12 zóna_pocok ***** válasza:
Hát még gyerek is vagy, szóval nem csoda :D
2016. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen világot élünk, de véleményem szerint ez a korodhoz mérve passzol. Nem vagy gyerekesebb a korodnál. Persze vannak, akik hamarabb érnek, de egyáltalán nem baj ha gyerekes vagy, mert gyerek vagy.

Ilyen korban nem szükséges sminkelni magad.. sokan idősebbként is tele rakják az ágyukat plüssel,és a rózsaszínt is sokan szeretik. Az nem gyerekes, ha szeretsz pici gyerekekkel játszani. Az aranyos állatokat mindenki szereti. Stb. L

2016. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos:)


főleg ha emellett azért a lány gondolkodása már érett nem mint a mai generáció nőegyedeinek:D


egyébként én azért valamivel öregebb vagyok, és a kisállatokat én is szeretem^^ (igen öleltem meg már birkát meg tehenet is xd)


szóval egyáltalán nem para ^^

2016. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!