Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek egyszerre koravén és...

Lehetek egyszerre koravén és gyerekes? 18 lány

Figyelt kérdés

Lehet hogy bután hangzik a kérdés de igazából olyan mintha az élet szakaszai egyszerre lennének meg nálam. A kamaszkorból talán azt hiszem már kinőttem. A barátom azt mondja mostanában hanyagolom és valóban így van. Én is érzem de az az igazság hogy olyan "majd én egyedül" érzésem van. Szóval nem kell neki mindenről tudni, semmi köze a dolgaimhoz.

Gyakran vagyok hisztis olyan dolgokért amit tudom hogy butaság de valahogy akkor mégis hisztis leszek később pedig belátom hogy nem kellett volna. Máskor egészen magambaforduló vagyok, mert úgy érzem hogy a társaság gyerekes és én érettebb vagyok ennél. Nem iszom vagy bulizom velük,ezt már úgy ahogy elfogadták :)

De az a helyzet hogy ha csak beszélgetünk többen vagy akár sétálunk is érdektelenül bólogatok, és én nem mondok semmit csak nagyon ritkán.


2016. jún. 15. 23:12
 1/5 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem azok a dolgok erdekelnek amik a tobbi velem egy idost. 16/l nincsenenek is barátaim...
2016. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint nagyanyám az operabálon
2016. jún. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Brekeke :D kurutty kurutty
2016. jún. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem értem a kérdést xD
2016. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Léteznek "öreg gyerekek", de azok általában már kisgyerekkorban is öregesek, és öregkorukig gyerekesek maradnak, de annyi évesnek sose tűnnek, mint amennyik.
2016. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!