Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ürüggyel lehet ráírni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel lehet ráírni egy lányra facebookon a nyár közepén?

Figyelt kérdés
Már 2 éve ismerem de tavaly kerültem hozzá közelebb , habár nem viszonzozta közeledésem egyértelműen de azért jó viszonybam vagyunk. Bármilyen kifogás , alibi jó lenne . 20/f 20/l

2016. júl. 24. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, van kedved beszélgetni? pl
2016. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha pl. most kezdi az egyetemet, kérdezz arról, h sikerült-e a felvételi stb...


Ha dolgozik valamit, kérd meg, h meséljen róla, mert te is vmi hasonló diákmeló után nézel most nyáron.



Ha jobban ismerném a lányt, akkor nem csak ezt a két általános dolgot tudnám most írni, de általában ezzel a kettővel lehet indítani akármelyik 20 körüli ismerősnél. Ha teljesen idegen, nyilván más lenne az ürügy.

2016. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam lányokra ráírni akiket ismerek valamilyen szinten,hogy "szia,rég beszéltünk,mi újság veled?"

ha értelmes lány,akkor nem kellenek az alibi szövegek,és így is el tudtok majd beszélgetni :D

aztán később,ha néha szokott menni bulizni például,akkor kérdezz rá egy kis duma után,hogy nem lenne-e kedve elmenni valahova.ne kávézóba,stb,hanem valamilyen szórakozóhelyre :D aztán ha érdekled,akkor ott meg úgyis folytatódik a dolog.nekem ez mindig bejött :D 18/f

2016. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát persze, nyilván szórakozóhelyre vidd. Elvégre mi lehetne meghittebb az ismerkedéshez, mint csápoló részegek, nyomulós fiatalok, és hangos, zavaró zene, amitől biztosan nem fogjátok megérteni a másik szavait.
2016. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne komplikáld túl..

Én néhány napja egy flegma 'Húú,de meleg van' egysorossal indítottam a beszélgetést és jól halad. :)

2016. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Általánosítod a szórakozó helyeket.


Attól hogy a közeledben ilyen helyek vannak még vannak igényes helyek.


Amúgy jól mondta az a válaszoló.


Hogyha a lány szeret szórakozni akkor táncolás közben egymásra mosolyoghatnak,utana meg egy halkabb helyen beszélgetnek.

2016. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Azt mondom, amit tapasztalok. Első randinak nem egy szórakozóhely lenne nálam a befutó, de ki hogyan érzi.

2016. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , de kicsit elkanyarodtunk :D , randinál még nem tartunk és amúgy beszélgettük többször is már , csak lassan két hete nem írtunk már és nem akarok azért nyomulós sem lenni , ezért kéne valami jó kifogás .
2016. júl. 24. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:
"Szia ott is sut a nap?"
2016. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az időjárásról , és eléggé furcsálta , de elbeszélgettünk :)
2016. júl. 25. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!