Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúval nyár óta beszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval nyár óta beszettem facebookon és letiltottam bizonyos okok miatt, skypeon meg csak ennyit írt rá?

Figyelt kérdés

Annyit írt rá,hogy most tènyleg letiltottál?.. Hát jò...

Ennyire nem voltam fontos neki?:/


2015. jan. 4. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
rádírt, te meg szartál bele, én is gyors kiábrándulok ebből a viselkedésből.
2015. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

nem, csak te vagy gyökér...


velem is ez volt.


nyilván azért tiltott le mert nem kedvel, nem könyörgöm neki, ha egyszer nem kedvel.


essen már le, hogy te vagy a gyökér, nem ő

2015. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

b**asszki letiltottad te retardált hülyegyerek!

Neked kéne kedveskedned meg érdeklődnöd nem neki kell tepernie.

2015. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
-.-"
2015. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért tiltottam le,mert bunkó volt,akkor miért nekem kène kedveskednem?..
2015. jan. 4. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi mást írt volna?

Egy normális ember megbeszéli a dolgait.

Ha valami nem tetszett akkor miért nem írtad meg neki, hogy "idefigyelj, ez és ez nem tetszik tőled". Ez olyan nehéz?

Engem is tiltott le már lány a facebook-on, de nem tudom, hogy miért. Indok nem volt.

Pedig még ő kezdeményezett.

Egyszer egy okos ember magyarázza már el, hogy ez miért csinálják a nők, az emberek, hogy nem beszélik meg a problémáikat.

2015. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És nincs kicsi szád amivel visszaszólsz? Ez így megy, hogy tiltás? Lassan divat lesz a tiltás vagy már az is....
2015. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Letiltottad mit vársz, hogy teperjen?

Egyébként burkoltan írta a srác, igazából ezt gondolta: letiltottál? Akkor b***meg magad.

Az ilyenekről gondolják a fiúk, hogy hülye kis pic$a.

2015. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!