Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz ember vagyok tudom, én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok tudom, én nem ebbe lettem szerelmes (haja) (többi lent)?

Figyelt kérdés

én 17/F és a barátnőm 15/L

1 éve együtt vagyunk és mikor hosszú haja volt egyszerűen gyönyörű volt káprázatos akkor csak ő kellet nekem és minden perc jó volt amit vele töltöttem és az az érzés mikor megláttam ... az én kincsem... tényleg az enyém... persze nem csak a haja tetszett akkor csak.

de talán egy 4 hónapja levágatta a haját rövidre nagyon rövidre és tényleg fiusan nézett ki mesélte is hogy azt hitték az utcán hogy egy fiú és tetszet neki és azt mondta nem is akar már hosszú hajat ez nagyon tetszik neki. azóta azt vedtem észre egyre többet veszekszünk és nekem nem tetszik ez a haj olyan mintha egy fiú lenne . és mindig ugye mikor lányok elkezd fájni a hasatok vagy a fejetek könnyebben össze vesztek. ő régebben mikor ezt csinálta tök lazán megnyugtattam siker élményem volt ha ezt megtudtam csinálni mindent megtettem mensinél is , de mióta rövid haja van nem azt látom mikor rám támad hogy ő egy gyönyörű lány akit muszáj megtartanom hanem hogy egy lány átlagos lány vitázik és én minek adjak neki igazat ha úgyse neki van igaza kivétel mikor az van neki akkor adok neki igazat de a lényeg hogy könnyebben össze veszünk sokkal és én nem próbálok meg mindent megtenni mert már nem... az aki gyönyörű akivel az életem leakarom élni...káprázatos volt... néha rám jön hogy elakarom hagyni a veszekedések közepén de olyan lány mint ő.. soha nem találnék ő illik hozzám ő az aki az én párom aki tényleg hozzám illik de nehezebb... tudom hogy egy nagyon B!!kó ember vagyok hogy leeht csak ez a gondom de jaj... és nem akarom hogy miattam változtassa meg a haját az nagyon gáz lenne annak örülnék ha tényleg szívéből szeretné a rövid haját.



2016. ápr. 20. 18:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Ettől nem vagy rossz ember, szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy így is nagyon szép, de neked hosszú hajjal jobban tetszik.
2016. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudja, de nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány de szerintem a lányok többsége mint az én barátnőm is olyan hogyha ez tetszik neki és a párjának nem akkor ha a párjának annyira nem tetszik menjen el. és én meg nyílván nem mondom neki hogy változtassa meg csak finoman mondtam neki hogy ez nem az ami nekem tetszik sajnos. hát mondta mondta hogy egy ideig még biztos hogy ilyen lesz mert neki nagyon tetszik. de így rossz mert nem látom benne a gyönyörűt hogy adjon kitartást :( ezt viszont nem mondtam neki és jobb is ha nem mondom neki úgy gondolom.
2016. ápr. 20. 20:19
 3/5 anonim válasza:
75%

Kedves Kérdező!

A szerelem, szeretet ettől független. Ha a haja a meghatározó tényező a kapcsolatotokban, akkor tulajdonképpen nem is fontos neked.

Gondolkozz el azon hogy miért fontos neked, miért érdemes vele lenni. Sorold fel ezeket az érveket. Örvendj annak hogy van egy lány az életedben aki szeret, és szeresd te is. Ha nem vagy erre képes keress mást.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Igen szerintem ha csak a haja miatt szeretted akkor ez nem szerelem... Bár írtad, hogy szerinted ő illik, hozzád.. úgyhogy végülis tetudod.. és én is lány vagyok, ha nekem a barátom azt mondaná, hogy ez így neki egyáltalán nem jön be.. meg közlöd, hogy előtte sokkal jobb volt.. szerintem nem kell finomkodni.. én egyből megnöveszteném.. oké tetszene meg minden, de nekem rosszul esne, ha annak nem tetszene, aki szeret.. Kipróbálhat még mást is beesteti vagy valami.
2016. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt nem a hosszú haj-nem hosszú haj a probléma.


Leírtad te is a lényeget:

"de mióta rövid haja van nem azt látom mikor rám támad hogy ő egy gyönyörű lány akit muszáj megtartanom hanem hogy egy lány átlagos lány vitázik és én minek adjak neki igazat ha úgyse neki van igaza"


Rengeteeeeeeg ember csinálja ezt és fogja is csinálni. Nagyon tetszik neki testileg a másik fél, sőt valószínű, hogy a belső énjének egy része is nagyon bejön, de van benne valami ami alapjába véve taszít. Amíg a testi vonzalom megvan, addig képes ezt a taszító erőt felülírni. Te is ezt írtad, minek adjak neki igazat, ha nincs igaza és csak egy átlagos külsejű lány.


Nincs katasztrófa, nem tökéletes emberismerő senki, a többségnek nincs olyan szerencséje, hogy elsőre megtalálja a tökéleteset. Találtál egy csajt, jó volt, aztán kiderült, hogy valami nagyon nem oké és az lesz a vége (valószínűleg), hogy szakítotok. Nem a haj miatt, az mellékes, hanem mert nem illetek össze.

2016. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!