Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem? Ez tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ez tényleg baj? A barátnőim szerint ez baj!

Figyelt kérdés

Csak annyi a bajom (szerintük), hogy a válltól lefelé érő, sötét hajú pasikra bukok, de csakis olyanokra akik ápoltak és nincs festve a hajuk. Tehát a hosszú hajú pasikat nagyon bírom :) Fogalmam sincs miért, pedig a családunkban egy férfinak sincs hosszú haja és anyukám sem bírja őket :(

Légyszi mondjátok el mi a bajuk a barátnőimnek ezzel...

Már a suli végén is kiközösítettek és a nyári programokból is kihagynak (pedig minden évben sokszor jártunk össze a szünetben)


Szerintetek csak ezért van?


Előre is köszönöm a válaszokat :)

15/lány



2016. júl. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
majd felnősz
2016. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
-.-
2016. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves első, ezt hogy érted???
2016. júl. 27. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs baj veled. ha neked ez tetszik akkor kész. Ha igazi barátok lennének nem problémáznának ezen...
2016. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy érti ha nem egy 15 éves kislány leszel ahol még megy nagyban a jaj nem vagyok a barátod meg a jaj ki közösítünk akkor ott még gyerekekről van szó! :)


18/L

2016. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj. :) Nekem is nagyon bejönnek a hosszú hajú pasik. 14/l
2016. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!