Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok, és túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, és túl fiatal A barátommal másodjára jöttünk össze, és a barátnőim szerint furák vagyunk, meg szerintük megváltoztam. Ennek van egy oka, de arra nem térnék ki. Szóval ez a kapcsolat olyan, se veled se nélküled dolog. ?

Figyelt kérdés

Amikor szakítottunk úgy éreztem nem tudok nélküle élni, de most hogy összejöttünk rájöttem,hogy mennyire nem éri meg ez nekem..

Nemrég mondták,h undik vagyunk, pedig csak küldtünk egymásnak sziveket.. Ennyi.. Bár,én se szeretem túlzottan.. Vagyis nem úgy értem, szeretem csak nem olyan.. nem olyan nagyon.

Rájöttem,hogy a koromban fontosabbak a barátnőim mint egy erőltetett szerelem, de nagyon kevés ideje járunk és nem lenne vmi jó így 4 nap után szakítani...

Gáz lenne nagyon.

Valaki segít rajtam? :(

13/L


2016. júl. 24. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
13 évesen még megteheted :D
2016. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13 évesen össze sem kellett volna jönnötök xd
2016. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!