Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14f vagyok barátnōt szeretnék de nemtudom hogyan szerezzek, valaki segitene?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit korainnak tūnhet 14 évesen de én teljesen ugy érzem hogy eljött az ideje ugyhogy emiatt ne szoljatok be légyszi.

Szóval màr két eseten is volt de az egyik nem jöt össze a màsik meg nem ír vissza de ez most nem fontos.

A szokásaimról annyit hogy imádok sportolni sokszor is szoktam elmeni kosarazni vagy focizni.

Privibe is irhatok.

Válasszokat elöre is köszönöm és bocsánatt az esetleges helyes írási hibákért ezért se szoljatok be.



2016. júl. 30. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

nem szólok be a korod miatt, teljesen normális hogy ennyi idősen már érdekelnek a lányok

a helyesírás miatt sem szólok be (ami egy szó!), de azért jobban figyelj magyarórán, hátha ragad még rád valami a gimiben :)


amúgy meg a kérdésedre konkrét recept nincs, ha van olyan aki tetszik, vagy akinek tetszel, el kell érni, hogy valahogy kontaktba kerüljetek, beszélgessetek, az nem árt ha van miről, közös érdeklődési kör satöbbi, és ha úgy tűnik hogy jól kijöttök, akkor tovább lehet lépni, közös programokat szervezni, satöbbi, és ha minden jól megy, akkor a többi adja magát :)

2016. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
22%
Legyen sok pénzed, és minden csaj a tiéd.
2016. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki itt keres csajt az tényleg r*hadt nagy sz*rba lehet x"D kérlek szépen ma már létezik a facebook ott is rengeted erre szakosodott csoport van tele van a net társkeresőkel mondjuj szerintem teljesen felesleges miután van 2 lábad meg egy szád tehát oda tudsz menni és meg szólitani lányokat xd


18/L

2016. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. Válasszoló köszönöm a válasszod de két ismerōsem tetszet de egyik se jöt össze ezért akarok valaki olyat akit nem ismerek egyébként köszönöm a válasszod
2016. júl. 30. 10:57
 5/7 A kérdező kommentje:
És mindenkinek köszönöm a gyors válasszt
2016. júl. 30. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

érthető,hogy akarsz egyszer mindenki akar magának barátnőt akár 14 évesen is. Ami fontos,hogy olyant keress aki kitart melletted különben csak egy kis kaland lesz az egész. Olyan lányokkal ismerkedj akiknek hasonló az érdeklödési körük mint neked. Pl a jársz focizni kosarazni megnézheted a nézők között van-e olyan lány aki szimpatikus utána le is szólíthatod. A lényeg az,hogy elfogadjátok egymást ugy ahogy vagytok, mert ha az egyik fél megváltoztani akar annak akkor semmmi értelme. Ne csak a külsőt nézd lehet kivülről szép a lány ha belül üres. Előszőr magad probáld megismermi végezz el egy ilyesmi önismereti tetszetet [link] ez is segít a dolgokban tudjad,hogy mit is akarsz pontosan illetve mit vársz el. Ne menj bele csak azért egy kapcsolatban mert ciki,hogy nem volt vagy nagyon vágysz rá, olyanba menj bele amire azt mondod,hogy müködne illetve megérné. Így nem érhet akkora csalódás. Szerintem keress a sulidban osztályodban a kosár-foci pálya nézőteréről ismerősök közüé egy lányt és szólítsd le beszélgess el vele érdeklődj mosolyogj. Majd írj rá fbn is. Érdeklődj figyelj oda rá légy vele kedves. Ha tudod,hogy szeret valamit érdeklődj arról. Majd hívd el randizni többszőr és a többi jön magától. Persze ne rohand le mindent szépen lassan a maga idejében. A beszélgetésnél probálj érdekes témákat felhozni ne csak egy mizu? legyen...válaszolj picit hosszasabban akkor van miről neki is kérdeznie. Randikra előre is kitalálhatsz támaötleteket pl: hobbik, stb, arra az esetlre ha beállna a kínos csend :) és a legfontosabb küzd egylányért ha megéri, ne add fel az első visszautasításoknál...hisz te vagy a férfi :)

Sok sikert :) ha valami kérdésed van esetleg írd meg :))

2016. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és persze helyesírás fejleszthető :D olvass sokat (sok csaknak bejön) javítsa a helyesírásod és a szokincsedet is bőviti ami megint plusz pont a csajoknál is főleg meg neten is vannak jó helyesírási gyakorlatok :)
2016. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!