Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek egy barátnőt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Hogyan szerezzek egy barátnőt, ha ez a helyzetem jelenleg? (több lent)

Figyelt kérdés

-olyat szeretnék,aki nem olyan,mint a mai lányok nagyrésze,hogy cigizik,iszik....

-egy olyan lany kene,aki nem koplal a jobb alakért,és a magasságához viszonyitja a sulyát,tehát tipikusan nem az a mai lány , hogy 50kilos,de fogyni akar 40re,holott pl 16éves,és mondjuk 160cm...

de...most jön az...ami lehetetlenné teszi ,hogy barátnőm legyen...a helyzet , hogy eléggé szeretethiányos vagyok,és a halál szélén álldogálok,mert nem tudok már örülni az apró dolgoknak..szó szerint az öngyilkosság ami nagyon foglalkoztat...nem akarok az lenni....a szeretethianyomat akarom kezelni inkább ,minthogy fiatalon meghaljak...engem megmenteni kell már,magamtol képtelen vagyok jobb kedvre derülni...alkoholizálni meg nem fogok..nos...külső...nem a negativitásombol beszélek de nagyon undorito az arcom...se alakja,csak egy nagy fej....de ami mégrosszabb,hogy félig roma is vagyok,tehát van egy hasonló külsőm...nem vagyok esztétikus...változtatni nem tudok...persze nem ez számit,de azért még se vagyok szép...

a körhény ahol lakok nagyon nem jo...iskola kilőve...nem tudok sehol ismerkedni...anotalkon meg mindenki nagyon messze lakik,legyen bárki is....vagy Pest leggyakrabban....évek óta nagyon leépültem az elhagyottságban..és a magányban...ami nem az én hibámbol van ,hisz éjjel nappal a messengert néztem , csak mások miatt ugráltam...nem a zárkozottság miatt van a gond....nos tényleg nagyon az ongyilkosság határán vagyok.....15 vagyok még nincs társkereső...az 16tól kezdődik...nem tudok hol ismerkedni....esetleg valami ismerkedős oldal fiataloknak oldalt akartam talalni,amin nincs 18as korhatár..és van megyei szures de semmit sem találtam....tehát?


2016. júl. 28. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pacsi, én is ocsmány vagyok és nekem se lesz sose barátnőm, pedig tőlem aztán lehetne olyan mint a mai lányok... :D
2016. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de pacsi.

Ronda vagyok, és pár hónapja kb én itt tartottam, mint te.

2016. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd csinálunk egy rondák klubját és együtt járunk csajozni/pasizni :DDD
2016. júl. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ronda testvéreim *0*


Amúgy kérdező (ezt nem bántásból) menj el egy orvoshoz. Biztos hogy nem járnék olyannal akinek pszichológusnál a helye, akármennyire szeretném az illetőt. Egyik barátnőm pasija ilyesmi csak egy a tiédnél sokkal durvább fokon. Én azt az állandó önsajnáltatást, öngyilkossággal fenyegetőzést, önpusztítást nem tudnám kezelni. Az a "baj" hogy enyhébb esetben (mint a tiéd) sem..nekem normális fiú kell :/ Szóval irány egy doki, tedd rendbe az életed (és ne másoktól várd hogy mentsenek meg) és máris lehet barátnőd. Hidd el, olyan ronda pasikat látni az utcán lányokkal kézenfogva mászkálni...ha nekik sikerült akkor neked is fog!

16/L

2016. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
na jó, térjünk vissza erre 3-4 év múlva, addig hátha kinövöd a problémád :)
2016. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az hozzám is közel áll :(
2016. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az orvos nem kezeli a szeretethianyt és nekem ez a bajom...16/L.... lehet h a szövegböl nehéz kiszürni......
2016. júl. 28. 12:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnáltasd magad és maradj egyedül :3 16/L voltam
2016. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:")
2016. júl. 28. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Addig nem igen fog menni mig lelkileg nemraksz magadban rendet.. Kezd el sportolni és ne foglalkozz azzal hogy ronda vagy, lelkileg kell megerosodnod ami rohatt nehez, sok szerencsét.
2016. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!