Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nagyon szeretnék egy capuchin...

Nagyon szeretnék egy capuchin (csuklyás majmot) viszont nem tudom hogy honnan és hogyan szerezzek be egyet . Ha tudnátok segíteni honnan lehet ien kis majmot szerezni az kérem segítene nekem? KÖSZÖNÖM

Figyelt kérdés
És félreértés ne legyen semmi rosszat nem szándékoznék tenni vele ráadásul nagypapámnak állat gondozási és tartási papírja van, szóval a majomnak tényleg Mindent ami jó életéhez szükséges megteremtenénk neki. Csak segitsetek kérlek, hogy honnan lehet kis majmot szerezni legálisan

2013. dec. 2. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Az engedély (szigorúan kötelező) beszerzése szinte lehetetlen, a majom ára kb 200.000 ft körül lehet, + a sok oltás és nagy hely...
2013. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

A mostani arab osztálytársamnak volt egy majma, nagyon szerette míg tavaly be nem költöztek ide Magyarországba. Nos a majmot szerette volna hozni de itt abszolút nem adtak nekik engedélyt, plusz behozatala, tartása is eget verő összeg. Amilyen egzotikus gyümölcsöket eszik, nevüket se hallottam azoknak amiket annak a majomnak adni kell naponta.

Esetleg ha örökbe fogadnám egy állatkerti kis kapucinust?

2013. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De örökbe fogadni álatkertből lehet ????
2013. dec. 2. 22:10
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert papirokalnagy helyen semmi gond nemlene a jó környezet is meg lenne a majomnak szerintem a táplálékának a szerzését is meg tudnánk oldani csak a majmot nemtudom hogy honan vegyem meg és a legjobb lenne ha még baby lenne mert akkor tudnánk tanítani őt a viselkedésre
2013. dec. 2. 22:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Örökbe lehet fogadni, de nem lesz a tiéd.

Kikerül a neved egy táblára, valamint némi pénzzel hozzájárulsz a gondozásához, etetéséhez.

2013. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Miért akarsz majmot? Kérlek fejtsd ki nekem!
2013. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretnék egy capuchin majmot mert olyan mint egy ember emelet imvel magán tanuló vagyok és nincsenek tesóim sem igaz barátom így nagyon sokat nem oszthatom meg érzéseimet és gondolataimat anélkűl hogy valaki ne bántson ha Ennyi ben ki tudtam neked fejteni akkor Örülök
2013. dec. 3. 16:52
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor tarts inkább kutyát :D

Nem igényel annyi helyet/pénzt/engedély/speciális ellátást mint egy majom, és a legtöbben nagyon hegyezik a fülüket, mikor beszél hozzájuk a gazdi :D

Te elmondhatsz neki mindent, ő meg boldog hogy foglalkozik veled, hallja a hangodat :D

És azok a barna szemek! *.*

Ráadásuk kedvedre dögönyözheted, sétáltathatod, trükkökre taníthatod, amit egy majommal nem annyira egyszerű kivitelezni

2013. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*boldog hogy foglalkozol VELE, bocsi ^^"
2013. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez mind tökjolene ha Szüleim nem lennének alergiásak a kutya és macskaszörre :-(
2013. dec. 3. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!