Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet hatékonyabban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hatékonyabban "megszerezni" a lányokat?

Figyelt kérdés

Többszörös próbálkozás után jutottam erre az oldalra.. Senki se akar össze jönni velem , de szó szerint mindenki szépnek tart(nem kaptok képet.), meg csodálkoznak, hogy miért nincs csajom.

Valamilyen oknál fogva mindig barátzónába kerülök.

Ha kifelejtettem valamit, akkor írjátok le.



2016. júl. 31. 01:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Lehet b'zis vagy és azért.Nem bántásból,komolyan mondom.
2016. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szépnek a lányokat szokták mondani

vagyis valószínűleg femininnek látnak az emberek, és ezért kapod a szép jelzőt is, akaratlanul is.

nem feltétlen a külsőd miatt, hanem talán a kisugárzásod végett: túl közvetlen vagy, túl nyíltszívű, túl jólelkű, művészlélek, túl megértő, empatikus, túl rendes

esetleg bizonytalan vagy, vagy a lelki szerelem jobban foglalkoztat, mint a szex

és ezt a lányok megérzik, és emiatt kerülsz barát zónába

talán néhányan azt is gondolják, hogy meleg vagy

2016. júl. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó volna tudni, hány éves vagy, és hogy belsőre és külsőre hogyan jellemeznéd magadat, beleértve a stílusodat, az öltözködésedet is
2016. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocs tényleg szépet írtam... *helyes.
2016. júl. 31. 01:20
 5/11 A kérdező kommentje:

Sexhez még fiatal vagyok :) pontosabban 14 éves lettem

Belső: jó kedvem van szinte mindig,

Általában komoly vagyok,de haveroknak néha adom a hülyét, könnyen megértem az embereket, szeretek rajozni,festeni,tanulni,focizni,kosarazni,kézizni,(sorolhatnék még sok mindent), ezeket jól is csinálom,segítő kész vagyok ,ö p .. rossz: néha túl őszinte vagyok(akkor a rosszat is nyíltan kimondom)


Külső:

Öltözködés: próbálok mindig a legjobb cuccaimban megjelenni, de csak azt húzom fel ami nekem tetszik.

Haj: nincs páwa felálított valami a fejemen , de kopasz se vagyok, mert nem áll jól nekem.

Ha kell még valami irjátok .

2016. júl. 31. 01:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet. De valószínűleg rossz lány csoportnál próbálkoztál. Van hogy lehet hogy te is komoly kapcsolatot akarsz és a lány is csak nem érzi azt hanem azt látja hogy neked kell valaki minden áron. Ja és própálj jobban küzdeni.
2016. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én még a zenei stílusodra is rákérdeznék. Ill. Szemszín, hajszín, magasság... Az alcsony srácokra nem bukunk általában.
2016. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A te korodbeli lányok érettebbek nálad, téged kisfiúnak tartanak.
2016. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már bocs, de mit akarsz 14 évesen csajozni? Lehet, hogy későn érő típus vagy... Nyugi, én is az vagyok, de szerintem sokan még most is 14 évesnek néznek xD

Mondd el nekem, mi pluszt ad az neked, ha rögtön szerzel egy barátnőt? Semmit. A mostani helyzetedből hozd ki a legjobbat, fejlődj, sportolj, stb... 16f

2016. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van , de ha tudnád milyen furcsa dolog áll mögötte ..
2016. júl. 31. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!