Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az otthonülős típusú fiuk?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyen fiukat kerülitek ?

2016. júl. 31. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom, ha valaki otthonülős.
2016. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Givin' Answers ***** válasza:
54%

Szia!


Bár én fiú vagyok, azért válaszolok.

Kerülik (szerintem). Nem hiszem, hogy bárki is szeretne egy unalmas, érdeklődési körrel, barátokkal nem rendelkező személlyel járni. Mégis mit csinálnátok? Ülnétek otthon?

Menj el, sportolj valamit, találj egy hobbit, járj el eseményekre, rendezvényekre!


Remélem segíthettem!

2016. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak puszta logika, de az otthonülős pasik nyilván az otthonólős lányoknak jönnek be, illetve az olyan bulizósoknak, akinek már elegük van, és szeretnének valaki mellett lehiggadni.


Max annyiból nehezebb az ilyen srácok dolga, hogy szűkebb a mozgásterük, ahol ismerkedni tudnak, illetve két otthonülös ember sokkal nehezebben szervez randit is, merthogy kevésbé mobilisak.

2016. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Givin, az otthonülés még nem jelenti, hogy nincs érdeklődési köröd, vagy hogy unalmas vagy.

Viszont az ilyen emberek általában sokkal mélyérzésűbbek, elmélkedősebbek, empatikusabbak, mert van idejük rá, hiszen lassabb élettemóban élnek. Illetve ragaszkodóbbak is, mert nem igénylik annyira a változást, és az új ingereket.

Nekik is megvannak a pozitívumaik.

2016. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Givin' Answers ***** válasza:

Kedves #4-es válaszoló!

Igaz, nem fogalmaztam pontosan, de nem is gondoltam át teljesen a válaszom. Nem gondoltam arra, hogy vannak érdeklődési körök amiket lehet "művelni" otthon is..

A mélyérzésüek résszel, nem teljesen értek egyet, hiszen lehet, hogy valaki képes komoly érzelmeket táplálni, több oldalról látja a dolgokat, de ettől függetlenül nem ül otthon egész nap.

Azt meg nem mondtam, hogy nincsenek pozitívumaik. Nyilván ezt is kilehetett venni a szövegből, de erre igazából nem akartam kitérni, csak rávilágítottam arra a tényre (most a tény alatt a személyes véleményemet értem), hogy az otthonülős emberek bem folytathatnak valami tartalmas életmódot (személyes véleményem szerint).

2016. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Elkerulom oket.

En porgos vagyok,mindig megyek valamerre. Nnem birok otthon ulni a fotelben,es bamulni a plafont. Ismerek egy otthon ulos part,egesz nap csak ulnek egymasnal es hallgatnak. Na,ezt en soha nem birnam.

2016. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

persze, én sem azt mondtam, hogy egy nagy utazó, vagy egy bulizó, vagy egy sportember nem rendelkezhet ugyanolyan IQ-val és EQ-val. Dehogynem. Mint ahogy otthonülők között is van olyan, aki azért ül otthon, mert érdektelen, embergyűlölő, vagy egyenesen szociopata.

Csak azt mondom, hogy túlságosan könnyen, és igazságtalanul írják le (nem te, hanem úgy általánosságban sz emberek) az otthonülőket.


A mondandód tartalmas életről szóló részével viszont azért nem értek egyet, mert a tartlmasság nagyon szubjektív. Számomra az a tartalmas hétvége, amikor nagyot olvashatok, sakkozhatok egy-két játszmát, és csendesen beszélgethetek nagyon szűk körben. Vagy mondjuk sétálhatok egy nagyot a természetben, és csodálhatom a világot. Viszont amikor muszájból el kell mennem egy nyüzsis összejövetelre, és kötelező jelleggel jól kell éreznem magam, azt elvesztegetett napként élem meg, hiába jelentette a többi jelenlévőnek a tartalmas kikapcsolódást.


Tehát mi a tartalmas, ez relatív...


Egyébként hallottam egy sztorit egyszer egy idős tanárnőről, aki sok generációval szerettette meg a földrajzot, mert mindig mesélt a tájakról, a helyekről.


A diákjai mindig azt hitték, hogy bejárta a világot. Aztán, miután már meghalt, akkor derült ki az egykori öregdiákok számára, hogy soha életében nem járt külföldön, nem is tehette meg anyagilag. De annyira szeretett olvasni, hogy élményszerűen élte meg az olvasott útikönyveket, és így is tudta továbbadni az olvasottakat.

2016. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem igen, ha ez nem egyenlő azzal, hogy csak oda megy, ahova muszáj. ha pl. bulizni max. ritkán jár el, de különböző rendezvényekre szívesen, az úgy okés 😄 én is olyan vagyok, hogy inkább itthon olvasok egy jó könyvet, mint hogy plázába járkálnék cél nélkül.:)

14L

2016. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fuj,de utálom ha az otthonülős emberekre egyből azt mondják hogy nem lehet vele sehová menni.


Rengeteg otthon ulos ember mozdulnak ki rengetegszer hogyha lenne kivel,de félnek megtenni az első lépéseket ezért otthon maradnak.


Így meg senki nem találja meg őket és ígymaradnak.


17/f


Egy otthonülős fiú akinek nincsenek barátai.

2016. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a fogalmat: én mit értek otthonülős alatt: szeret otthon lenni, sokat is van otthon, de néha ki is mozdul baráti társasággal vagy csak úgy és azt is ugyanúgy élvezi, néha igénye is van rá, de az otthon levést is szereti és szüksége van rá hogy többségben legyen a kimozdulással szemben. Na mivel én ilyen vagyok így nem gond, sőt annak örülök ha a párom is ilyen. És szerencsére ilyen.
2016. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!