Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszenek azoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek azoknak, akik nekem bejönnek? És miért jövök be azoknak akik nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Valami rossz körforgás ez, vagy mi...

Az ismerőseim közül eléggé sok fiú van szerintem, akiknek bejövök. Csakhogy ezek közül szinte nekem egyik sem tetszik. Azok a fiúk, akik meg tetszenek nekem, azoknak én nem tetszem. Eddig nagyon kevésszer volt meg a kölcsönös vonzalom, és olyankor is elég gyenge volt mind a két részről... Sosem fogok egy olyan fiút találni, akivel kölcsönös a vonzalom??



2016. júl. 2. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
15 éves vagy!! Nyugodk már meg egy kicsit!! Még bőven lesz fiú az életedben -_-
2016. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet túl nagyok az elvárásaid, nem a saját súlycsoportod tetszik.
2016. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ezen is gondolkodtam amúgy.

de sosem voltak magas elvárásaim.

2016. júl. 2. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Sodródj az árral. :D
2016. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint?
2016. júl. 2. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Welcome to the real life, mate!
2016. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!