Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az introvertált, otthonülős fiúk?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom, egész nap otthon döglök, eszem, iszom, alszom, stratégiai játékokat játszom, tanulok, olvasok, kondizom, sorozatokat nézek, nagyon ritkán teszem ki a lábam a házból, max ha egyetemre bemegyek, vagy bankba ügyet intézni, meg ilyen extra programokra, hogy pl. kb. havonta elmegyek luxusétterembe, évente 1-2x elutazom luxusutazásra, szóval csak legjobb programokra, ilyen ha már csináljuk csináljuk jól alapon megyek el otthonról. Nem igazán igénylem a társasági életet, hidegen hagynak, nem érdekelnek más emberek. Egy lánnyal viszont szívesen összejönnék, átlagon felülien nézek ki, de eddig csak rövid kapcsolataim voltak, még nem találtam olyan lányt, akinek pont ilyen igényei lennének mint nekem, hosszútávon is velem akarna lenni, aki szeret sokat dögleni, és nem akar állandóan ide-oda mászkálni, inkább csak ritkán de akkor minőségi programokra. Vajon van ilyen lány egyáltalán?

2015. nov. 3. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Kis illusztráció :)


[link]

2015. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Minden nő erre vágyik.
2015. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ezek nem a tipikus dolgok, amire az emberek (nem csak a nők) vágynak. Viszont biztos, hogy vannak ilyenek. A társkeresés viszont valószínűleg nehezebb ilyen életmóddal.
2015. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Tehát, ha jól értelmezem, te egy <eltartott> X éves fiú vagy, aki <munkanélküli> hiszen írtad hogy egész nap otthon vagy, eszel-iszol (azaz a szüleid nyakán élsz), de természetesen egy átlagon felüli külsejű fotelharcos vagy, munka és kereslet nélkül luxuséttermekbe jársz, szintén anyuciék által, és szeretnél otthon a World of Warcraft mellé egy barátnőt. Jól értelmezem?
2015. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Az ennyire nagyon otthonülősek nem. Az jó pont, ha valaki élvezi ezeket a dolgokat és nem akar állandóan menni valakivel valamerre, de mindig otthon lenni és maximum évi 1-2 alkalommal szervezni valami extra programot, az úgy unalmas lenne egy idő után.
2015. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szubjektiv velemenyt kertel, igy azt kapsz :)


Nekem nem jonnel be. Nem allandoan, de azert heti parszor szeretek maszkalni, foleg ha nem vagyok tul faradt munka utan (olyankor persze jolesik a dogles, de hogy foleg ez legyen a program, bele is orulnek). Azok a minosegi programok, amiket felsoroltal, meg nem tetszenenek. Luxusetteremben feszelyezve ereznem magam, nagyon nem az en vilagom, ill. sokat utazom, de az ilyen tipikus sokcsillagos hotelben megszallos, medencezos, doglos "luxusutazasnal" nem tudnek szamomra rosszabb programot elkepzelni (talan a wellnessezest, nincs az az isten, amiert mennek). En a hatizsakos, turazos, kempingezos tipus vagyok, ha varost latogatok, akkor is eleg egy alap kis szoba, ugyis csak aludni jarnek oda. Nem keresek szarul, megtehetnem, hogy fancy helyekre menjek, de egyszeruen taszit. Amugy meg koncertekre jarok, beulok valahova barati tarsasaggal, mindenfele programokat talalunk ki (horrorszinhaz, kalandpark, stb). Szoval egyertelmuen nem lennek hozzad valo.


De biztosan sok olyan lany van, akinek veled megegyezo az erdeklodesi kore, ismerek magam is joparat, aki olyan tipus, mint te.

2015. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szívesen döglenék veled egész nap otthon, ha a szüleid az én megélhetésemet, plusz a luxusvacsoráimat, luxusnyaralásomat, meg esetleg az egyéb luxusigényeimet is fizetnék a hátralévő 50-60 évemben.
2015. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen.. sok sikert a megtalálásához.
2015. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem munkanélküli, hanem egyetemista vagyok, és mivel jól tanulok, elég csinos kis tanulmányi ösztöndíjakat kapok, illetve szakmai gyakorlaton is voltam, abból is összegyűlt egy kis pénz, a szüleimtől régen sok zsebpénzt kaptam, és manapság is bármikor adnának, ha kérnék, de már nem szoktam, mert sok összegyűlt(ösztöndíjakból,szülőktől régebben kapott, ballagásra rokonoktól kapott) pénzt én befektettem, és még többet csináltam belőle.
2015. nov. 3. 14:46
 10/24 anonim ***** válasza:
Én rettentően introvertált vagyok, de azért szeretek kimozdulni, főleg egyedül. Biciklizni, kirándulni.
2015. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!