Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek a fiúhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a fiúhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok barátom van, akikkel mindig mindenről el tudok beszélgetni. Sosem látnak sírni, vagy hogy szomorú lennék. Mert egy nagyon vicces természetű lány vagyok. Ha rossz kedvem van, a vicceimmel feldobom a napomat és másokét is. Velem tényleg mindenről el lehet beszélgetni. Szót értek mindenkivel. De van egy fiú, aki nagyon tetszik és egyszerűen nem tudok neki semmit mondani.... Nem tudom miért van ez. Most ismerkedünk egymással, inkább csak ismerkedtünk. Ha vele beszélek, úgy érzem unalmas vagyok. Pedig aki ismer tudja hogy egyébként nem vagyok az. De ha vele beszélek, csak hülyeségeket mondok. Ezért már nem is ír nekem vissza. Talán mert még sosem volt barátom, és nem is szoktam eddig ismerkedni senkivel. Azért lenne fontos ez nekem, mert ő az első aki felkeltette az érdeklődésem. Mit kéne mondanom neki ? És hogyan kéne bocsánatot kérnem amiatt, hogy edsig idegesítő voltam ? Elrontottam mindent ? Ti hogy szoktatok ismerkedni ?


17/L



2016. aug. 1. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy elrontottál mindent :) Van egy ötletem... Ha a baráti társaságoddal mindig jól elvagy, és akkor vagy igazán TE, akkor hívd el egyszer úgy, hogy a barátaid is ott vannak, és akkor talán meglátja, milyen vagy igazából.
2016. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a hobbiairól, hogy hogyan szórakozik (buli, olvasás, zene, film blablabla) és találjatok valami közös témát. Ha ez megvan, akkor adott a program a randin :D Így lesz egy olyan téma, amiről szívesen beszélsz és remélhetőleg közben fel is oldódsz kicsit. :) Innen már téma fog témából jönni :D 16/F
2016. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, mit szeret csinálni. Taekwondo-zni. De én sajnos semmit nem tudok a Taekwondo-ról. Ő pedig csak olyanokkal van mindig, akik Taekwondoznak. És ami a legszebb az egészben, hogy nem is Magyarországon lakik és nem is magyar. Nem tudom miért vagyok ilyen szerencsétlen, hogy pont olyan fiú tetszik, aki konkrétan elérhetetlen számomra. Ő 20 éves volt májusban, én 18 leszek augusztus 20-án. De azt mondja fiatal vagyok hozzá. Mivel én már elmondtam neki, hogy kedvelem. Ezzel csak le akart rázni ? Vagy valóban úgy gondolhatja, hogy fiatal vagyok hozzá ? Vagy azért csinálta, mert nem tetszem neki és nem akart megbántani ? Én jobban szeretem az őszinteséget. Ha megmondaná, hogy mi a probléma, megérteném. Igazából nekem az is elég lenne, ha csak barátok lennénk. De már rá sem merek írni. Felejtsem el ? Az a baj, hogy folyton rá gondolok, és arra, hogy milyen buta voltam...
2016. aug. 1. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem le akart koptatni, de ez elég rossz duma volt tőle. Mondd meg neki, hogyszereted az őszinteséget, és eszerint válaszoljon. (#2 voltam)
2016. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!