Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek egy zárkózot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy zárkózott fiúhoz?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik. Eléggé zárkózott, de egyébként jól kijövünk egymással, sokat beszélgetünk a viberen este. Olyan katonás stilusa van. De egyébként sok barátja van, csak nehezen nyilik meg másoknak. Jó a humora, sokat lehet vele röhögni...

Csak ez a baj: hogyan közeledjek felé, úgy hogy ne higgye azt hogy nyomulok rá.



2016. jún. 16. 08:22
 1/5 A kérdező kommentje:
És év elején járt egy lánnyal, de az megcsalta. Sztem még most is szerelmes a lányba, de az a r-banc most elballag.
2016. jún. 16. 08:27
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Úgy közeledj hozzá, mint egy nem zárkózott fiúhoz. Én is zárkózott vagyok, és csak annak nyílok meg akiben megbízok. Arra figyelj, hogy ne nyomulj látványosan és ne gondold túl. Sok sikert!
2016. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
El kell éred,hogy elfejetse a másik lányt, esetleg ha majd olyan lesz a kapcsolatotok és beszél erről, mond el neki,hogy megérdemli a jót és nem azt érdemli,hogy megcsalják és kihasználják. Amúgy mindig mosolyogj amikor beszégettek nevess vele amikor találkoztok mindig így kérdezd meg,hogy hogy van ,hogy kimondod a nevét. pl: Szia Peti,hogy vagy? Vagy Peti mára mi volt házi? és mosolyogsz... amikor beszélgettem érintsd meg pl a kezét az is felvonja a figyelmet és később eszébe jut majd az érintésed. Néha amikor beszélgettek nézz mélyen a szemébe majd kapd el a tekinteted. Harapdáld a szád finoman amikor vele vagy (persze ne mindig :)) ) Kérdezd meg,hogy mi a kedvenc csokija majd másnap véletnel nálad is olyan lesz és megkinálod vele vagy ha kicsi csoki az egyiket neki adod. Ez kedves gesztus. Ha nem ért valami házit leckét akkor segíts neki, ha te nem érted akkor kérd meg,hogy magyarázzal el. Érdeklődj a hobbijaiíról, kedvenc zene filmek stb...viberen jobban meg fog az is lehet. Későbbiekben ha ezek megvoltak és eleget beszélgettetek. Megkérdezheted,hogy mi a véleménye a szerelemről s jöhetnek ezek a témák, ha a bizalmába kerültél. De finoman kérdezd ezeket ne érintse rosszul. Sok sikert! Ne add fel :)
2016. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Zárkózott fiúként mondom, hogy mi félénkebbek vagyunk és nehezebben kezdeményezünk lányoknál mint mások. Neked kéne odamenned és beszélgetni. Valószínűleg alig fog megszólalni, főként hallgatni fogja amit mondasz ezért jobb inkább kérdezősködni róla, magáról mindenki sokat tud beszélni:D LEGFONTOSABB: fogadd el hogy ő ilyen, ha látja hogy te elfogadod ilyennek és nem kényszeríted rá hogy változzon meg,beszéljen többet stb, akkor megfog nyílni magától és egyre beszédesebb lesz:) Higgy nekem, én is ilyen vagyok, szóval tapasztalatból mondom:) Hajrá!
2016. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!
2016. jún. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!