Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak akkor van együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor van együtt egy lány valakivel ha haszna van belőle?

Figyelt kérdés

Szinte minden haveromat átverték már és a lány ismerőseim is többen dicsekednek rendszeresen azzal, hogy a pasijaik nem is sejtik, hogy már hányszor megcsalták őket!!!


Már majdnem minden illúzióm megszűnt a lányokkal kapcsolatban amikor találkoztam valakivel aki teljesen más volt, tökéletes volt köztünk az összhang és teljesen beleszerettem.

3 éve szerelmes vagyok a lányba akiért mindig mindent megtettem és akiről naivan még azt is elhittem, hogy ő lehet az akivel leélhetem az életem.

Erre tegnap kaptam tőle egy üzenetet, hogy hónapokkal ezelőtt talált magának egy gazdag pasit, aki fizeti majd neki külföldön az egyetemet és egyengeti a kis útját és ma utaznak el...

Még kérdőre se tudtam vonni, mert nem veszi fel a telefont és vissza sem ír!!! Az egészben a legcsodásabb, hogy ma van a születésnapom is és vele akartam tölteni az egész napot.

Képes volt úgy szervezni velem a szülinapi programokat, hogy végig tudta, hogy meg fog pattanni azzal a nyomorulttal


Ennyit ért neki 3 évnyi önzetlen szeretet?????


2016. aug. 2. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

"Itt a pénz beszél, b#szhatod a bókodat,

Akkor vagy mélyponton ha a csajod is oltogat...

Csinálhatsz bármit, úgyis kevés nekik,

Ők csak azt szeretik aki velük folyton szemétkedik"

2016. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Attol meg,mert csalodtal egy lanyban,nem kell altalanositani.

Engem az elso szerelmem megcsalt,megsem gondolom azt,hogy minden pasi gerinctelen,hutlen bunko.

Ezzel a megkeseredett hozzaallassal nem sok esellyel fogsz bevonzani kedves,jo termeszetu,oszinte lanyokat.

2016. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SIDLER22 ***** válasza:
43%

Manapság 10-ből 1 lány az akivel normálisan lehet párkapcsolatot teremteni ami nem csak a pénzről szól meg a facebookos szivecskékről. Én is ilyen lányt keresek aki nem volt még több pasival együtt és el tud fogadni olyannak amilyen vagyok. Ezért vagyok szingli és még az is leszek egy jó pár évig.

16/F

2016. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 homo ludensz válasza:
57%

Nagyon sok lánynak ott a példakép a Timike aki összeállt egy 72 éves emberutánzattal és még büszke is rá hogy "szereti". Nagyon sok hasonló van itt fent az interneten és ez példaképül szolgál a lányoknak.

Hallottam két lány beszélgetését hogy minimum egy kocsi,vagy egy lakás amiért szétteszi a lábát. Ma

a már nem divat Fanninak lenni aki Radnóti felesége volt és hogy költőt megölték sosem ment többé férjhez.

2016. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
21%
Mostanában tényleg elég sok lany ilyen . Mondjuk az en ismeroseim kozul nem sokan. Es sztem en se mert annyit nem erne meg h egy bunko hutlen sraccal legyek egyutt csak azert mert gazdag..inkabb legyen kedves es megerto. 15/l
2016. aug. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 homo ludensz válasza:
79%

Régebben is volt ilyen csak nem volt internet meg a kevés tv.ben sem mutogatták magukat az üzleti életben sikeres hölgyek. Voltak akik nem szövőnőnek mentek ha nem az ottani fizetés többszöröséért muffot árultak.

Ízlés dolga szerintem. Voltak konzumhölgyek akik az előkelő hazánkba látogató vendégeket mulattatták hivatalból.

Most mindenki azt árulja amije van. Van aki az eszét és van aki a "hűségét."

2016. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát nagyon gáz ez a csaj, sajnálom hogy így jártál kérdező :(

De a lényeg, hogy nincsen oylan hogy "ő teljesen más", ilyen nincs, csak a nagy szerelemben gondol ilyeneket az ember, de ezt a saját példámon is megtanultam, hogy nincsen iylen.

A másik meg hogy nem szabad önzetlenül reménytelenül szerelmesnek lenni, mert csak nagyot csalódik az ember.

2016. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Higyj nekem nem minden csaj ilyen talán eddig rossz helyen kerestél csak rossz kapcsolatokba futottal bele
2016. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Vannak ilyenek, de nem kell általánosítani. Máshol keresgélj!
2016. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem mindenki ilyen, szerintem ez nagyban fugg a nevelestol, elozo kapcsolatoktol, a korulotte levo emberektol. Aki menni akar, az ugyis menni fog. Kar azon aggodni, hogy valaki megcsal-e vagy nem, mert ha meg akar csalni valaki valakit, akkor azt ugy is meg tudja tenni, hogy a masik fel mitsem tud meg rola, vagy csak esetleg nagyon kesore.

Szerintem a lenyeg az, hogy ne veszitsd el az onbecsulesed es onbizalmad. Legy tisztaba, hogy milyen ertekeid vannak, es ennek megfeleloen te is mit erdemelsz es mit akarsz egy lanytol megkapni. Fogd fel ugy, hogy ha mar ezt tette a lany, akkor ez mar a mult, nem tudod megvaltoztatni, inkabb gondolkodj el a 3 even es vonj le minel tobb tanulsagot belole, hogy a kovetkezo kapcsolatod meg jobb legyen. Az emberek gyakran beleesnek abba a hibaba, hogy altalanositanak, eloiteleteik vannak, es azt gondoljak egy kapcsolat befejezese utan, hogy mindenik lany/fiu ilyen, pedig ez nagyon nincs igy. Nekem is most lett vege egy tobb mint ket eves kapcsolatnak, aminek az ejen/kozepen meg voltak olyan gondolataim, hogy felesegkent is el tudom kepzelni ot. Aztan mikor a rozsaszin felho eltunt, es tobb ido eltelt mar maskepp latja az ember a dolgokat. Egy olyan lanyt keresek, aki talpresett, eletvidam, eletrevalo, vannak celjai, de nem csak hosszutavu, hanem egy hetre, napra vonatkozo is, aki mellett en is tudok fejlodni valamilyen szinteken, es elore tudjuk egymast vinni az eletbe. Sokszor tunik ugy, hogy nincs ilyen, de ez ilyenkor normalis is.

2016. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!