Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy cuki csinosabban öltözködő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cuki csinosabban öltözködő lány lehet együtt egy skinhead sráccal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
miért ne ? :) ha szeretik egymást akkor teljesen mindegy :)
2015. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
skinheadeket kezelni kéne nem normálisak
2015. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze :D
2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen kérdéseknek mi a .... értelme van?

Bárki együtt lehet bárkivel ha szeretik egymást! Tökmindegy hogy skinhead,cuki,rocker,punk,szépségkirálynő,afrikai. MINDEGY! Ha szeretik egymást akkor szeretik és cső.


Miért van mindenkiben ez a megfelelési kényszer?! "Ezt akarom de nem csinálom mert ez nem divat, vagy furán néznek rám vagy bármi" Na és mivan akkor? Ne legyünk már ennyire felületesek :(

2015. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Az ilyen kis liberálisokat is...
2015. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nem vetne meg azért, hogy én nem vagyok piercinges, vagy éppenséggel nem olyanok a nézeteim mint neki
2015. aug. 7. 23:49
 7/15 anonim válasza:
19%
Az azonosságok vonzzák egymást ! Ha te együtt tudsz élni egy gyűlölködő primitív állattal akkor te se lehetsz cuki még ha úgy öltözöl is a belső számít !!!Ha az öltözéked szerencsésen a belsődet tükrözi akkor közöd nincs a barbárhoz, ha nem akkor meg nem mindegy.
2015. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy van h az ellentétek vonzzák egymást? Nem az öltözködésre értettem a cukit. Csak ismerőseim ezt szokták rám mondani hogy olyan kis aranyos meg szende vagyok./ Nem feltétlen barbár. Szeretem az olyan fiúkat akik elég határozottak, hogy tudjanak iránytani, és neki olyan kisugárzása van.
2015. aug. 8. 11:09
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

7-es..


Elárulnám neked hogy a skinhead srácok többnyire 100x értelmesebbek,normálisabbak és rendesebbek, mint a legtöbb mostani divatb/zi, cicafiú, yoloszveg, fiúnak nevezett élőlények...


Primitív? Barbár? Mondd már meg, ismersz skinheadeket? Beszéltél velük? Van velük rossz tapasztalatod? Vagy csak szimpla sztereotípiák alapján ítéled el őket, meg hogy hogy néznek ki? Nem a ruha teszi az embert kiscsillag :)

2015. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Jó akkor kifejtem! Az az ember típus aki annyira ostoba, és felületes, hogy bőrszín által ítél el embereket, az általában a saját tehetségtelensége és beteg lelkivilága miatt kisebbségi komplesszúsban szenved ami persze cezaromániába és nagyzási hóbortba csúcsosodik ki!Az ilyen annak tud legjobban ártani aki a közelébe engedi!!Mert ezek általában amúgy beteg, gyáva emberek!Mindig lesz a lelki sérültnek magyarázata arra miért is vagy te alsóbb rendű nála, és miért is kell téged elnyomni, szadista módon gyötörni!Persze ha te meg mazochista vagy akkor teljesen jó a párosítás!De ha csak fiatal és vonz a veszély akkor nagyon rá fogsz baszni!!!És igen az azonosságok vonzzák egymást!!!Normális esetekben!! Persze manapság sok a beteges eltévelyedés!!
2015. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!