Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki szeretne művész lenni? Egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretne művész lenni? Egy ilyen barátom sincsen.

Figyelt kérdés

Itt nincsenek olyan emberek akik 13-14 évesek? Most foglyák kezdeni a 8.-at vagy a 9.-ket? Tökre bevagyok parázva, hogy majd a szóbeli felvételin szar leszek. Meg majd a rajzok amiket be kell adni... És a tanulás.

Remélem van itt olyan ember :)



2016. aug. 3. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát alkalmazott művészettel szeretnék foglalkozni, de 19 vagyok szóval a korosztályból kicsúsztam. Amúgy miért barátkozási kritérium a "művészet"? Meg hol húzod meg a határt hogy ki művész és ki nem az? Szóval ez nekem érdekes egy kicsit:D
2016. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld kérlek a művész fogalmát.

Ha úgy értetted, hogy például a Medgyessy-be grafikus festő...stb. szakra jelentkező emberkéket keresel, akkor én itt vagyok. :)

Persze ez számomra egyáltalán nem biztos.

4 gimi közül válogatok, de dönteni nem tudok. :/

Én is félek a szóbelitől és az írásbelitől is. :"D

Szóval fogalmam sincs a jövőmet illetően...:/

13/L

2016. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén kicsúszva a korosztályból, de csak papíron vagyok 18 éves. Az agyi szint, hát... Arról ne beszéljünk. Nem tudom, pontosan milyen "művészt" keresel. Animációs filmkészítőnek megyek, ha ez belefér a keretbe.


18/L

2016. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En es mindenki a kornyezetemben muvesznek tart ha erdekel...zongora, enek, szineszet, rajzolas, vers/tortenet iras... az elso harommal tobb mint 7eve foglalkozok a utobbiakra nem fektetek nagy hangsulyt de fennt all a lehetosege annak h azokkal is foglalkozzak. Vazlatosan leirtam. Ha erdekel akarmi irhatsz bar tobb vagyok kicsit.

16L

2016. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a szegedi Tömörkény István művészeti szakgimibe szeretnék felvételizni idén, és hát, ahogy te fogalmaztad, majd nagyon szeretnék "művész lenni", bár egy picit már annak érzem magam:)

egy 13 éves lány

2016. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!