Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom hogy csak azt szeretné?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy csak azt szeretné?

Figyelt kérdés

Van egy srác, teljesen a zsánerem, és most itt van tőlem egy karnyútásnyira.Tudom, hogy csak szexelni szeretne. Nem akarok csalódni viszont olyan csábító.

Mit tennétek?



2016. jún. 4. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, miért csalódnál?
2016. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok belészeretni
2016. jún. 4. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél belé?
2016. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne már ribi?... Testi vágyak is vannak ám....

Neked kell tudni, rajtad áll, hogy belezúgsz e ... :)

2016. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyok :D ugy szeretnem, de nem vagyok biztos benne viszont mi szemelyesen meg nem talalkoztunk kettesben..bezeltunk rola de azota meg nem jott fel es eloadja hogy csak nekem mond ilyeneket meg minden, de nem igy van es tudom mire jatszik


figyelj ha bevallalnad hogy utana minden valoszinuseggel nem hallasz felole es nem fogod hianyolni akkor menj bele, mert sokaig o sem fogja huzni az agyad es atszall masra


amde lehet hogy rosszul iteled meg es a szex utan meg akar toled valamit...nem tudom milyen vele a kapcsolatod

2016. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt magadban kell eldöntened.

Mérlegelj. Megéri? Visszagondolni hogy fogsz rá? Ha csak egyszer akar megkettyinteni, akkor ne legyen az előtted, hogy utána együtt lehettek. Ez nem opció!

Dönts te.

2016. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!