Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van párja?

Figyelt kérdés

Én mostanában elég magányosnak érzem magam, hogy nem tudok senkivel se randizgatni meg, hogy nincsen eleve barátnőm.


Tegnap is teljesen átcsesztek. (priviben leírom ha valakit érdekel)


15/F



2016. aug. 3. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
uhh. Kíványcsi vagyok :) Nekem nincs senkim xd 14/L
2016. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Párja csak a zokninak van.
2016. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kedves 13...tudod a mai vilagban a parodon kivul szinte senkire sem szamithatsz...neha meg a szuleidre sem.Szerintem te nem tudod milyen erzes az,hogy ha 4 eve nem volt baratnod,de latod a barataidat a baratnoikkel BOLDOGAN!

Az egy dolog hogy elvesztettem az onbizalmam teljesen,de nega ramtor az erzes hogy belegondolok abba,hogy ha anyagilag nem is...de erzelmileg en barmit megadnek olyan baratnonek akit szeretnek.

Valogatos vagyok jomagam is...4 ev utan szeretnek azert egy szep lanyt magam mellett,aki persze normalis,es okos.

A mai tini lanyoknal a normalis nehezen talalhato meg :( Ha pedig megvan...nagyresze egoista :/

15/F

Kedves kerdezo.En is meghallgatnam a te sztorid :)

2016. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is írd már le hogy egy 15 éves srác miért érzi olyannyira magányosnak magát, amikor még el sem kezdett élni. De komolyan! Érdekel!
2016. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!