Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek olyan kerti partira...

Elmennétek olyan kerti partira ahol mindenkinek ott a párja, de csak neked nincs párod?

Figyelt kérdés

Kolléganőm szervez egy kerti partit, meghívott engem is(amúgy új vagyok a melóhelyen). Az ott dolgozó csajok lesznek ott, 6-7-en lennénk.


Viszont vannak akik felvetették,hogy jöhessenek a pasik is vki mondta,hogy ne legyenek ott. Remélem utóbbi lesz.


Nekem nincs párom, eléggé kellemetlenül érezném magamat.

A szervezőnek sincs párja,de addig még van 2 hónap durván,simán össze szedhet vkit. Persze én is lehet össze jövök vkivel. De most maradjunk annál,hogy nem lesz párom addigra.


Ti elmennétek? Mondjuk nem ismerem őket ebből a szempontból még,szóval nem tudom,hogy az lenne,hogy jó részt mindenki a párjával lesz elfoglalva vagy a pasik is külön vonulnak és a csajok is.


2016. jún. 8. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
1 próbát megér, ha nem tetszik max eljössz :)
2016. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak én nem lakok hozzá olyan közel,hogy jajj nem tetszik haza ugrok :/


21:00kor kezdődik,mert ugye vannak akik zárás után jönnek. Szóval nagyjából 10 óra körül lesz ott mindenki. Nos nekem már vagy 11 körül el kellenne jönnöm,hogy elérjem az utolsó Hévet haza.


Meg ott alvós bulinak szánta a kolléganőm.

Pont azért mert mindenki kicsit messzebb lakik tőle.Úgy meg nem gáz.

2016. jún. 8. 20:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Max vmi ürüggyel tudnék haza jönni előbb.
2016. jún. 8. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen felajánlom magam. 36 éves többdiplomás állítólag eléggé jó vágású, jó humorú, egyedülálló fazon vagyok. Azt meg hogy nem a párod vagyok, senkinek nem kell tudnia. Nyilván semmilyen ellenszolgáltatást nem kérek.
2016. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja és velük dolgozok,de nem mondtam nekik sose,hogy van barátom :D :D főleg a szervező kolléganőmmel,elég jó viszony lett,már baráti ahhoz képest,hogy 2 hete vagyok itt.


Jó igaz 2 hónap van addig,szóval addig bármi lehet,bár nagyon remélem inkább csak csajok leszünk.


Na meg eleve félénkebb,nehezen nyílós típus vagyok,nekem most oda jön hirtelen plusz 5-6 férfi annak nem igazán örülnék :D

2016. jún. 8. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy tízesért vállalom hogy elmegyek veled. Csak vicceltem. Fel ne jelentsen valaki.

Kellemetlen helyzet lehet neked és amit még ők ilyenkor gondolnak magukban. Hiába nem mondják de gondolják azokat a dolgokat. Lehet csak akkor menj ha nem lesznek párok.

2016. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is erősen gondolkodok azon,hogy ha kiderül,hogy mindenkinek jön a pasija akkor vmilyen ürüggyel lemondom.


Ha meg 1-2 kolléganőmnek nem jön akkor meg megyek,mert velük már elleszek.Ez lesz a legjobb megoldás.

2016. jún. 8. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is éreztem magam ebben a helyzetben, mikor mindenkinek az osztályból szinte volt pasija egy-egy bulin :D

De csak elmentem, találtam elfoglaltságot, és még közbe beszélgettem is velük.

Lehet, hogy ha összebarátkozol a kolleganőiddel, akkor a párjukkal is összebarátkozol, és akkor kettő egy csapásra.

Nem csak munkatársaid lesznek, hanem barátnőid is :)

Érdemes megpróbálnod.

2016. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Össze barátkoztam már egész jól velük. Persze még barátnőnek nem mondhatóak,maximum pont a szervező csajszi,mert vele többet beszélgetek,meg ő is nagyon keresi a társaságomat.Vele kezd barátnői viszonyom lenni :)


A baj talán az,hogy túl sokszor voltam olyan társaságban ahol párok voltak és mindig én voltam egyedül,persze nagyon rosszul éreztem magamat,mert mindenki a párjával volt elfoglalva. Hiába próbáltam beszélgetni a BARÁTNŐIMMEL mintha ott sem lettem volna -,-


Mivel többször voltam így,meg főleg 3 -as bulikon. Így már bőven elég volt a kellemetlenségekből.


Így azért tartok ettől az egésztől :/

2016. jún. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!