Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy a szőke hajú, kék szemű fiúkért bolondulnak a lányok? En nem így veszem észre.

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy milyen mazlista vagyok hogy szőke a hajam és kék a szemem és nekik meg sima fekete vagy barna.


De náluk mindig kezdeményeznek a lányok... én meg még nem is randiztam,de merek próbálkozni.


Bár fugg az arctól is....szerintem az enyém csúnya... de fogalmam sincs mert senki nem mondja met hogy milyen.


Miért mondják azt hogy a szőke hajú fiúkat imádják?


Vagy tényleg így van és csak én nem tetszem senkinek? :O


17/f


2016. aug. 3. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Azert mer a legtobb lanynak ezaz ideálja, meg mikor kicsi voltam nekem is a kek szem szoke haj volt, de most mar rajottem hogy ez nem hajszintol es szemszintol fugg,ha tetszik valaki akkor nem szamit hogy milyen szinu a haja meg a szeme.☺amugy meg szoke herceg feherlovon annak is kek szeme van 😂😂😂
2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Elso sorban legyen egy kis onbizalmad es ne mondd hogy csunya vagy,vagy az arcod,minden es mindenki szep a maga modjan..igaz nekem nem attol jon be egy fiu hogy szoke es kek szemu vagy lila a haja es hupilila a kontaklencseje..hanem a szemelyisege.

Nem hiszem hogy barmi baj van veled.:)

15/l

2016. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Én speciel imádom a szőke hajú,kék szemű srácokat,de tényleg nem bejövős manapság a szőke herceg fehér lovon,sokkal inkább a barna herceg motoron :P Nekem szőke herceg,fehér lovon az álmom,így együtt(najó,nincs fehér ló) :D

16/L

2016. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Miért, mondják?
2016. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Én ma pont neztem egy YouTube-os (luckeY) és megláttam a kék szemeit meg a haját és nagyon megtetszett.Nem igaz hogy jobban bejönnek az ilyenek mint mondjuk barna haj/barna szem de ő kifejezetten jól néz ki.16/l
2016. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
36%

Szerintem nincs olyan hogy ideál tehát nincs olyan lány akinek minden szőke hajú kék szemű fiú tetszik.

Teljesen ízlés függő.

Egyenként lehet,hogy félnek a lányok kezdeményezni nálad,mert "elérhetetlennek" tartanak.

16L

2016. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Van egy fiú ismerősöm,nem akarok tőle semmit,mikor megismertem akkor is és most is más tetszik,rá mindig is csak barátként néztem(ő is rám),de először mikor megláttam,az jutott eszembe hogy úristen milyen gyönyörű kék szeme van,(a haja is szőke :D )és a többi lány is ezt mondja neki,szóval...:D

Szóval végülis nagyon szép a szőke haj és a kék szem is,de egyrészt ez nálam igaz a többire is,van gyönyörű barna szem,haj stb...másrészt az összkép kell tetsszen,nem egy haj vagy szem,szóval nem mérvadó dolgok nálam.

2016. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezen én is sokat gondolkoztam, hogy vajon miért mondják azt, hogy minden lánynak a szőke hajú kék szemű fiúk tetszenek ,mikor rám se és a legtöbb ismerősömre se igaz ez. Nekem kisebb koromban mindig a sötét hajú, szemű fiúk tetszettek jobban. Most viszont rájöttem, hogy egyáltalán nem számít a hajszín és a szemszín, ha már külsőnél maradunk akkor tényleg az "összkép" a fontos. Inkább az, hogy milyen az arca. De nyilván nem a külső számít, csak ha mutatnak egy képet, hogy ez a csávó szerintem jól néz -e ki, akkor már nem vágom rá rögtön, hogy nem ha szőke.
2016. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem teljesen mindegy, hogy egy fiúnak milyen a haja, meg hogy milyen a szeme. De van egy fura dologm, az összes embernek először a szemét nézem, de ez nem befolyásolja a véleményemet róluk.

15/l

2016. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 youngboy26 válasza:

Nekem fekete a hajam, és barna a szemem, de empatikus nálam a szőke srác, kék szemű.

Lányban is a szőke, de a vörös azt valamiért nem preferálom. Kifejezetten a szőkéket szeretem. Én 26 éves és fiú.

2016. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!