Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felköszöntöttem egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntöttem egy ismeretlen csajt fb-n csajozás céljából, ő megköszönte, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt születésnapja alkalmából felköszöntöttem egy környékbeli ismeretlen lányt, akit néhány napja jelöltem be. A csaj másnap miután írtam visszaírt, hogy "köszönöm szépen :)". Megnéztem de nem írtam vissza, mert igazából nem tudtam mit. Egy egyszerű "hogy vagy" nem hinném hogy jelen helyzetben ide illő lenne. Már 2. napja nem írtam, úgyhogy illene már visszaírnom, mert szerintem nem köszönte meg volna full ismeretlenül, ha esetleg nem akarna dumálni, meg amúgy is már így is eléggé gáz lesz, ha 2 nap elteltével írok vissza. Értelmes válaszokat várok, amiket előre köszönök. :) 19/F

2016. aug. 8. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz róla az égvilágon semmit? Akkor nézz utána picit fbn és az alapján csak kitalálsz valamit. :) Igazán nem kell túl sok, de ha szeret egy bandát amit te is vagy akár csak a hasonló zenét, esetleg filmeket vagy akármit. Így elég nehéz láttatlanba megmondani mit kéne írnod, de kapcsold be az fbi módot és legyél kreatív! ^^ Ha tényleg lenne kedve beszélni veled, megismerni akkor bármilyen béna izének örülni fog, ha meg nem akkor ígyis úgyis lepattint, de akkor lehet már a felköszöntésre se válaszolt volna. ^^ Sok szerencsét :)
2016. aug. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Haveromnak pont az volt hogy egy csaj felköszöntötte őt, ő meg megköszönte és erre a csaj: "Amúgy nem lenne kedved valamikor találkozni?"

Ez tényleg megtörtént, igen tudom könnyű ha a lány ír ilyet, de legalább nem köntörfalazott. Jah és neki is full idegen volt a lány. :D

Esetleg amúgy valami közös témát próbálj találni, csak tudsz róla valamit. :)

17/f

2016. aug. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy normális emberi reakció, hogy megköszöni, pont nem jelent semmit. Engem is szülinapomon Facebookon egy rakat olyan ember köszöntött fel, akiről fogalmam nincs, hogy kicsoda, de mindegyiknek megköszöntem, mert azt gondoltam, hogy sulistárs, és biztos együtt járunk valamilyen szakkörre, vagy csak olyan fajta, aki mindenkit felköszönt. Bár, most így utólag, lehet, hogy ismekedni akartak? Mindegy... 17/L
2016. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát így két nap után már elég fura.

De esetleg megkérdezheted hogy hogyan telt a becses nap. Aztán ha megy a duma hívd meg őt egy fagyira 😊 vagy a fene sem tudja. Nehéz ügy.

De lehet hogy nem is kéne ennyire túl agyalni. Csak írj neki valami frappánsat

2016. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Fontos a keret, vagyis hogy belül hogy állsz a lányhoz. Ha úgy gondolsz rá, hogy a lány a főnyeremény, akit neked meg kell hódítanod, udvarolnod kell, akkor mindig lesz köztetek egyfajta alsóbbrendű-felsőbbrendű kapcsolat. Szóval ne légy engedélykérő, a lányt piedesztálra helyező, de ne légy erőltetetten közönyös vagy macsó sem. Nem könnyű, de az életben általában a megoldás a két szélsőség közötti középúton található.

Amúgy meg, kérdezd meg magadtól, hogy ha igazán teljesen az lennél már, aki lenni szeretnél, akkor mit tennél, mondanál ebben a helyzetben? Mit tenne a tapasztaltabb, igazi éned?

2016. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Mesélj neki a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbélgyulladásáról.

De most komolyan! Mi mondjuk meg, hogy mit írjál? Randira is mi menjünk el helyetted? Ez a te vizsgád, pajti, és megsúgom, egyedi kérdéssort kaptál. Itt nem lehet puskázni, vagy a szomszédról lesni.

2016. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé egyedi a helyzetem, ezért is írtam ki. Amúgy azóta sem foglalkoztam vele és nem azért mert nem tudtam mit írni, mert már nagyjából megvolt mit mondajak, de mégsem kérdeztem meg. Nem is azért mert félénk voltam, mert beszéltem már 1001 nővel. Rájöttem: kib*szottul lusta voltam, meg amúgy is mostanában viszonylag mozgalmasabb napjaim vannak és nem feltétlenül akarok belebonyolódni egy akár órákig tartó beszélgetésbe. Amúgy köszönöm az eddigieket, meg a zöld.
2016. aug. 11. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!