Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék közeledni egy...

Hogy tudnék közeledni egy ismeretlen lányhoz?

Figyelt kérdés

Tanácsokat, ötleteket várnék hogy hogy tudok lépni egy teljesen vadidegen lány felé kezdeményezve.


A sztori:

Kisvárosi lakos vagyok, heti 2 alkalommal járok egy közeli nagyobb városba ahol elég sok ismerősöm van mert felkapott a környezetben. Meg ismerem is viszonylag a várost. És a múltkor bementem az egyik pékségbe ahol szoktam kaját venni a suliba menet és egy új kis csajszi volt a pult mögött. A kollégája szolgált ki és fizetés után amikor pakoltam el a csomagot össze akadt a pillantásunk és nagyon kellemesen mosolyogtunk egymásra persze egymás szemébe nézve. Majd eljöttem. Kisvárosi mentalitáshoz hívően belépéskor meg kijövetelkor is köszöntem mint szokás a kisebb helyeken.


A következő alkalomkor valahogy társalgásba kívánnék lépni vele vagy vmit megtudni róla.

Esetleg jó trükknek bizonyulna ha a számomat ott hagynám fizetéskor neki? Csak mert nem akarnám nagyon zavarni munka közben sem mert még valószínű újonc :)

Előre is köszönöm. 20F



2014. márc. 7. 22:44
 1/2 Fernando_09 ***** válasza:
Ha tudsz nagyon határozott lenni, akkor egyszerüen csak bemész a boltba, majd a lányhoz, és egyszerrüen, megmondod neki, hogy tudod, hogy most dolgozik, épp ezért nem akarod feltartani, nehogy a főnöke szóljon, viszont szeretnéd jobban megismerni, és adja meg a számát, hogy későbbi órákban folytatni tudjátok. Ha ezt nagyon határozottan előtudod adni, és ha nincs barátja, akkor 90%-os esély, hogy jól fogsz kijönni belőle.
2014. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagy erőt kell vennem magamon de nem tartom lehetetlennek.
2014. márc. 7. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!