Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van a buszon egy lány. Kijavít...

Van a buszon egy lány. Kijavítanátok, ha van a tervemben hiba, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Szóval hazafelé jövet gyakran látom azt a lányt, egymás mellett szoktunk, akkor sem megy el ha máshol kevesebben vannak/van ülőhely (egyedül utazik ő is).

Szóval a tervem:

Ott ahol leszokott szállni (hátsó ajtónál) én első ajtón szállok le, és előregyalogolok abba az utcába ahová be szokott fordulni. Ott megvárom sarkon és mikor odaért azt mondom:

"Szia, szoktalak látni buszon, gondoltam leszólítalak. Nyugodtan szólj ha zavarlak."

Ha itt azt mondja nem gondolom már nyert ügyem van, mert onnantól kezdve eltudok beszélgetni vele.

Érdemes akkor kb 5-10 perc beszélgetés után randira hívni? Vagy inkább beszélgessek vele legközelebb is buszon és majd a 3-4. alkalommal?

Gondolom mosolyogva adjam elő magam.

Segítsetek, nem vagyok egy nagy nőcsábász 15/f.



2014. szept. 2. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha a buszon szólítanád meg?
2014. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kicsit hülyén nézne :D
2014. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Úgy olvastam, ott kevésbé ideális a sok ember miatt.

Értem, hülyén nézne. De akkor mit kéne tennem?

2014. szept. 2. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Buszmegállóba? Mielőtt felszálltok?
2014. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
na most mellette utazol majd amikor leszáll és elindul akkor hirtelen egy sarkon talál téged? kicsit természetellenes viselkedés és fura:DD az meg megint milyen hogy sokszor utazol vele és megmondod hogy szoktad látni a buszon. ez is fura:D inkább flörtölj vele egy kicsit a buszon majd amikor leszáll akkor te is szállj le ott ahol ő és akkor csak simán elhívod valahova. na meg azt se kérdezd meg hogy zavarod e. neked magabiztosnak kell látszanod és ez nem ezt mutatná:D ha nem akar semmit akkor simán azt mondja hogy bocsi de nem
2014. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem egy helyen szállunk fel. Akkor valaki egy teljes tervet leírna?
2014. szept. 2. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy cikibb ha előtte előre gyalogolsz:)Te állj a hátsó ajtóhoz mielőtt ő felállna.Keress már előtte ki egy közelbe levő utcát és kérdezd meg tudja-e merre van?Na akkor elkezdhetsz beszélni vele:) Lehet meg is mutatná neked:)Randi lehet még korai lenne.
2014. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha minimális jele is van, hogy tetszel neki, akkor szerintem nem furán nézve, hanem tetszene neki ez a kis meglepi. :) Ez olyan filmbeillő cucc. :D
2014. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Filmekben van ilyen de a valóság más ha elutasít még a buszon is kellemetlenül fogod magad érezni legközelebb.7# ötlete megfontolandó nem is rossz.
2014. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam ebben a topicban sok vén róka van aki kicsit komolyabb/összetett választ tud adni.

Leszállok elől, befordulok utcába, utca végén a sarkon megállok és látszatból elkezdem nyomkodni mobilom, majd mikor már közel jön (mivel arra megyek amerre ő is fog) akkor kezdek a monológomba. Ez volt az eredeti terv.


Segítségkérést én nem tartom jó ötletnek, mivel én is segítenék egy csúnya lánynak de utána nem akarnék társalogni vele.

Ilyenkor válaszolhat "kényszerből", és mondjuk csak a 4-5. beszélgetéskor mondja meg kerek perec, hogy nem érdeklem. Úgy közepes szintű az önbizalmam, csak nem akarok ilyen esetet.

2014. szept. 2. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!