Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon duci lányok: jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon duci lányok: jobban érzitek magatok egy ducibb srác mellett vagy a vékony sem baj?

Figyelt kérdés

Akiken SOK felesleg van: zavar benneteket ha a srác sokkal vékonyabb nálatok és jobb érzés egy alkatban közelebb állóval lenni? Vagy mindegy?


Kort is írjatok!


17/F



2016. aug. 10. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok se nagyon duci, se lány, de nem attól függ, hogy valaki ki mellett érzi jól magát, hogy hogy néz ki. Van, akinek ez kell, van, akinek az.
2016. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagyon duci, inkább csak telt. Nekem személy szerint a vékony, szálkás srácok jönnek be, se az izmosak, sem pedig a macis alkatúak nem az én zsánereim, de szerintem mindenkinél más, hogy mi jön be neki.
2016. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagyon duci de még így sem érezném magam jól egy tőlem sokkal vékonyabb sráccal
2016. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Objektíve a vékonyabb és a testesebb is tetszik. De mivel én eléggé kövér vagyok, jobban érzem magam, ha nincs köztünk akkora különbség és a srác is kicsit testes-pocakos.


18/L

2016. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én kicsit duci vagyok, anya azt mondja, hogy nem vészes, mert a duci lányokat mindenki szereti a formás popsijuk miatt, és én kifejezetten a kicsit husibb srácokért vagyok oda. Szeresd a tested bébi....

14/l

2016. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!