Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthon ülős lányokkal hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon ülős lányokkal hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy hogy lehet őket megtalálni?

Nyilván otthon, de nem mehetek oda minden házhoz bekopogni az ajtón, hogy van-e ott ilyen lány és van-e kedve ismerkedni :D


Viszont azért olyan lány kellene akivel kilehet mozdulni, elmenni ide-oda, azért ül otthon mert nincs kivel mennie.


Szóval az ilyen lányokat hogy lehet megtalálni?


20/f



2016. aug. 10. 17:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De nem ismerek ilyen lányt, ott a probléma, kellene találnom 1 ilyen lányt.
2016. aug. 10. 17:16
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
De miért pont otthonülős lányok kellenek? Csak érdekel...
2016. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányoknak is biztos van valami érdeklődési körük. Lehet azért ülnek otthon, mert imádnak játszani. Ritka az ilyen, de vannak ilyenek. Ezeknél a lányoknál akkor van esélyed ha téged is érdekelnek a játékok, és tudsz miről beszélgetni vele.

Vannak azok, akiket a szüleik nem engednek sehova. Velük sulidban próbálj meg beszélgetni, és facebookon folytatni. Kerülj hozzá közel, mert ők félve mutatnak be otthon fiúkat. Ha közelkerültél hozzá, mondd neki hogy mutasson be a szüleinek, a szüleinél nagyon bekell hogy vágódj:) Szóval légy kedves, udvarias, jó fej.

Vannak még azok, akik nem nagyon szeretnek emberek közelébe lenni, megvan a kis baráti körük és azokkal vannak. Itt én se tudom mit lehet tenni, talán ha bekerülsz a baráti társaságába valahogy.

Én ennyi típussal találkoztam eddig, remélem tudtam valamennyire segíteni:)

2016. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Mert én is otthon ülős vagyok, de ha van kivel akkor megyek sokszor, hacsak nem buliról van szó mert bulizni nem szeretek.

Egyedül is kimozdulok otthonról de akkor is egyedül vagyok végig szinte.


Köszönöm a válaszod #3!

Szerinted miről ismerhetőek fel az ilyen lányok a suliban?

2016. aug. 10. 17:23
 5/11 A kérdező kommentje:

Elírtam :D

#2 -> #3

#5 -> #4

2016. aug. 10. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Postásnak vagy hittérítőnek mégy.
2016. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utóbbit megfontolom... :DD
2016. aug. 10. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt.:D

Ált. egész nyáron itthon ülök,kivéve ha hétvégente megyek este el barátokkal.

15/L

2016. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva otthon :D Egyébként ez függ a lány érdeklődési körétől. Van aki színházba jár, vagy moziba, barátokkal beül kávézni, beiratkoznak nyelv- vagy zeneiskolába néha koncertre is elmennek. Széles a skála :)
2016. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én itthon ülős vagyok nagyon. Néha néha elhívnak a barátaim. :D 14/L
2016. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!