Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még normális fiúk? 13/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális fiúk? 13/L

Figyelt kérdés
A normális alatt azt értem hogy nem páva hanem teljesen normális akinek nem a külső a legfontosabb hanem a belső. Aki tényleg olyan hogy nem hagyja ott a barátnőjét egy szebb lányért.

2016. aug. 11. 15:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Rengeteg van
2016. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van:) Csak ahol én lakom egy lánynak sem kell:)
2016. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
13 évesen húzzál már haza
2016. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha van is mért vannak ilyen kevesen? :)
2016. aug. 11. 16:08
 5/21 anonim ***** válasza:
37%

# Hármas... Te IQ fighter ! :D Mi ez a bugyuta utasítás ? :''D


Igen ,13 évesen még valóban nem erre kellene fókuszálniuk az embereknek..Nade ebben a züllött világban csodálkozol az ilyenen ?

2016. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Amiért a normális lányok is. :D Agyamosott emberiség , züllött társadalom ,valamint az ahhoz való igazodás.

Persze vannak rengetegen,kik tisztán látnak és nem követik a nyájat :) Nincsenek kevesen. Bőszen vannak. Keress és találsz...De majd csak 2-3 év múlva láss neki ,okés?

2016. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És ha még csak 13 vagyok akkor meg mi van? Én csak kérdeztem hogy ebbe a mai világban mért néz ki minden egyes fiú úgy mint aki áramba nyúlt
2016. aug. 11. 16:13
 8/21 anonim ***** válasza:
Jogos
2016. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen vannak normális fiúk, akik nem kizárólag a külsővel foglalkoznak. A fiúk többsége valójában ilyen.


Ugyanakkor ezt a "külső nem számít, a legfontosabb a belső" tévképzetet sürgősen felejtsd el. Az ismerkedés kezdeti szakaszában mindig a külső a legfontosabb. Ugyanis ha egy fiú számára nem vagy külsőre vonzó, akkor nem fog odamenni hozzád, nem próbál majd megismerni. Te talán járnál olyan fiúval, aki külsőre taszító a számodra? Természetesen nem. A külső nagyon is számít, mivel a párkapcsolatok alapja a testi vonzalom.


Ugyanakkor egy párkapcsolatok későbbi szakaszában a belső tulajdonságok legalább olyan fontosak, sőt fontosabbak, mint a külső, mivel mindenki olyan párt szeretne, akivel jól érzi magát, ezt pedig a felek személyisége határozza meg. Azonban még egyszer hangsúlyozom, a belső csak akkor válik lényegessé, ha a testi vonzalom már megvan.

2016. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok :)
2016. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!