Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még valahol normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még valahol normális emberek?

Figyelt kérdés

Tudom, ez a téma sokszor volt már..

De azon gondolkodtam hogy vajon hány olyan lány (és fiú) lehet még, akinek nem az a hétvégi szórakozása hogy leissza magát, majd azt se tudja mit csinált, stb. Sajnos szomorúan hallom buszon, és bárhol hogy 16-18 körüli lányok is már arról beszélnek hogy "akkor hétvégén iszunk?".. Nem tudom ki hogy van vele, szerintem ez szomorú :( a másik hogy egyáltalán ez mire jó? Oké, társaság, jó hangulat, tömeg, zene, stb..de miért kell ehhez nagy mennyiségű alkohol? Tényleg én személy szerint sajnálom hogy ezt csinálják, ráadásul ilyen fiatalon..

Így ha találok is valakit, nem szeretném hogy ilyen legyen, nekem ez nagyon nem jön be (a nagy mennyiségű alkohol)..

Valószínűleg léteznek még olyan emberek, akik nem ilyenek, de a kérdés: mennyien maradtunk még?


Negatív válaszokat nem szeretnék igazán, de mindenki véleményét szívesen várom, legyen bármilyen :)



2016. jan. 15. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jó magam 16 éves fiu volnék 8 éve élsportoló nem hogy tiltva vannak nekem a hasonló dolgok több okból is de kedvem, energiám és időm sincsen rá helyette inkább hasznos dolgot csinálok:képviselem az országot 16/f
2016. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 éves srác vagyok és nagy mennyiségben még nem ittam alkoholt, de azért kipróbálnám 1x hogy milyen részegnek lenni. Azt nem hiszem hogy ettől minden hétvégén önmagát szétcsapató egyénné válnék.
2016. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a gondolkodásunk kérdező
2016. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sose iszom.(:

16/L

2016. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen még sose rugtam be, pedig lenne kivel

Kár ,hogy ma már az ellenkezője a divat

2016. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Én is így vagyok vele, szintén 18 évesen..

2016. jan. 15. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Én normálisnak tartom magam. Ennek ellenére 15-17 évesen teljesen természetesnek számított hétvégén leinni magunkat, sokszor úgy, hogy csak 1-2 ember tudta a társaságból, hogy mi történt, mert nem emlékeztünk rá. Akkoriban még nem szórakozóhelyekre jártunk, inkább csak kint valahol, vagy valakinél iszogattunk, és ez sokszor el is fajult.


Eltelt néhány év, idén fogok végezni az egyetemmel. Gimi vége óta folyamatosan dolgozom. Rendszeresen edzeni járok, házimunkát végzek, igyekszem félretenni a pénzt. Jelenleg nem tudok olyan emberről a szakon, aki kevesebbet inna nálam, pedig sokan vagyunk. Nem történt semmi trauma, egyszerűen csak "kinőttem", meguntam ezt az életmódot, már nem olyan élvezetes, és jobban is tudom tartani a mértéket. Mégis azt tartom az egyik legszebb időszaknak, amit fent leírtam, minden olyan gondtalan volt, tényleg ez számított a hét fénypontjának, nem kellett aggódni a számlák, szakdolgozat, stb. miatt, minden percét élveztem. Szívesen gondolok vissza rá. Nyilván már nem választok barátnőt ebből a korosztályból, de ha ismerkedek egy lánnyal, és így teltek a gimis évei, annak csak örülök, hiszen megtapasztalta, hogy milyen ez, nem vágyik rá, helyén tudja kezelni az alkoholt. Miközben rengeteg olyat látok, sőt, szinte az az átlagos, hogy a vidéki kislányt gimi alatt tiltották a piától, majd feljött Pestre egyetemre, és minden hétvégén a hajánál fogva húzzák ki valamelyik helyről, mert ő most "él". A neveléshez is, meg neki is csak gratulálni tudok, biztosan jó anya lesz...


Én azt javaslom, tapasztalj meg dolgokat, amíg még kicsi vagy :) Így egy idő után megunod, és huszonévesen már nem fog érdekelni, hanem koncentrálhatsz valóban fontos dolgokra. Ne ítéld el azt, aki kipróbál ezt-azt fiatalon, 15-17 évesen, inkább pont azokat kéne, akik huszon-harminc évesen csinálják ezt, felnőttként, amikor már rég másnak lenne itt az ideje szerintem.


21/F

2016. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!