Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a pasik a kövérke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a pasik a kövérke lányokat látják dögösnek?

Figyelt kérdés

Kövérke alatt értem: toka, pocakos, hurkás, vastag comb, kerekebb váll, vastag erős kar, nagy orr, hatalmas fertály... Semmi smink, minimál se. Max gyantázás?


Manapság szexi, jó alkatú srácok ilyen lányokkal járnak. Ez tapasztalatszerzés miatt van, vagy tényleg az igazi számukra az ilyen külsejű. Mert nem zavarna, ha a jó alakú lányok ne lennének egyedül. Gebének nevezik őket, alázzák, amikor adnak az egészségükre. Mert NEM Mindenki azért vékony, mert fogyózik! Ugyanúgy nem mindenki azért kövér, mert zabál.. (Csak sajnos nagy része igen).


Magyarázzátok már el..



2016. aug. 13. 11:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, hogy minden testalkattal lehet párt találni, boldognak lenni. Ha valaki tartósan egyedül van, akkor annak más oka van, nem az alkata. Van, akinek annyira fontos a testalkat, hogy csak a neki tetsző "csoporton" belül válogat, de tapasztalataim szerint viszonylag ritka, hogy valaki ezt döntő szempontnak állítsa be, főleg egy bizonyos kor után.


Szóval a tartós sikertelenségnek nincs köze a hurkákhoz vagy bordákhoz :)

2016. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Tudom írtó sz.rul fogalmaztam meg, mert kapkodtam..


Nektek ekkora élvezet belerugni a másikba? Látszik, hogy egy kérdést se tudtok minősítés nélkül megválaszolni.


Ha látjátok, hogy vki rosszul érzi magát, és dühös a világra, akkor még jobban próbáljátok porba döngölni!


Igen, a rosszkedvű dühös emberek hülyén viselkednek! Egész életemben csonti emberek is azt merték mondani, hogy anorexiás vagyok! Amikor ez nem igaz! Amúgy meg sok barátom van, de eddig soha nem viseltek el a duci lányok. Mindig csak kritizáltak. Erre most azt kell látnom, hogy itt gyk-n is mindenki azt írja, hogy a husibbak a nyerők.

2016. aug. 13. 12:14
 13/20 A kérdező kommentje:
És nem igaz, hogy nekem minden fekete meg fehér. Ebben az elcseszett társadalomban minden az. Ha lefogysz te vagy a csontváz, ha meghízol te vagy a disznó.
2016. aug. 13. 12:15
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd már meg, hol írta itt bárki, hogy a husibbak a nyerők? Mert én sehol nem látom.


Figyelj, értem, hogy bántanak, mert az embernek kivan a töke a sok beszólástól. Velem is ez van, bár én a magasságom miatt, de hátha elfogadod így is a véleményem.

Elcsépelt és üresnek hangzik, de: nem kell ezzel foglalkozni. A testalkat nem elég ahhoz, hogy boldog legyél vagy boldogságot szerezz, az igazinak az fog számítani, hogy okos vagy, kedves, humoros, és nem fogja zavarni egy soványabb alkat (vagy egy húsosabb se, ami azt illeti). Ne korlátozd le a gondolkodásod a külsődre: ez normális, azért csinálod, mer a problémáidat erre vetíted ki, hisz ez a legzavaróbb számodra. Aki beszól, pont ezt akarja elérni, ráadásul aki beszól, az általában maga is problémákkal küzd, talán súlyosabbakkal, mint te, és csak azért akar belerúgni valakibe, hogy jobban érezze magát. Ne legyél keserű és gonosz, mint ők, emelkedj felül ezen a gondolkodáson.

2016. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ha lefogysz te vagy a csontváz, ha meghízol te vagy a disznó."


Azért, mert aki bántani akar, annak minden jó ürügy erre. valószínűleg szuperül nézel ki, de neki az a célja, nehogy más nőjön az önbizalmad, úgyhogy tesz is ellene. Hidd el, ezek a beszólások nyomorúságos emberektől jönnek, akik maguk is tele vannak gátlásokkal és jobban érzik magukat, ha a körülöttük lévőkön se látnak önbizalmat.

Nem annak függvényében kell dolgokat csinálni, hogy mások mit mondanak. ha TE nem érzed jól magad, fogyj, vagy hízz, másoknak ehhez köze nincs. Ahogy írod, az látszik, minden tetted után várod a véleményeket, reakciókat a környezetedtől. Ott sok keserű ember van, ha őket használod referenciának, sose jutsz előrébb.

2016. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Senki se akar bántani téged, de mikor úgy fogalmazol másokról, hogy szintén te is kb beléjük rúgsz, akkor nem várhatod, hogy megsimogassák a fejed. Legközelebb mielőtt dühösen nekiállsz gépelni, nyugodj meg és átgondoltabban fogalmazz, még ha nehéz is. Én is könnyen felkapom a vizet, de meg kell tanulnod uralkodni ezeken.

Hidd el, hogy te is ugyanúgy fogsz kelleni a fiúknak, mint bármelyik társad, csak próbálj kicsit pozitívabban állni a dologhoz, ne csak azt nézd, hogy az xy-nak már megint pasija van és neked nem. Aki meg az alakodat sértegeti, arra mosolyogj csak rá,az emberek megunják ezeket, ha azt látják nem érdekel téged.

2016. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én vagyok, aki talán a legdurvábban kezelt itt, és bocsánatot kérek, mert most a pár utolsó hsz-ből látom, honnan is jön a kérdés, amit feltettél. Az előttem szóló mindent leírt, minden szava arany, nem ismétlem meg.

Azt szeretném kijavítani, hogy azt írod, mindenki megerősíti, hogy a husik jobbak. Nem ez volt a kommentek lényege, hanem hogy a testalkat mindegy, a párválasztás mögött más van, és ne egyszerűsítsd így le. Gebe csajban is van hülye ribi, és husiban is. A testalkat másodlagos, akármilyen csini meg dekoratív valaki, hosszútávon úgyse kell senkinek, ha egy görcs.


Te nagyon leredukéltad magad egy testalkatra, aszerint értelmezel mindenkit, hogy milyen a testalkata, és már-már úgy beszélsz, mintha más érdeme vagy gyengesége nem lenne. Ez nem jó, ez a fajta keserűség és kóros önbizalomhiány nagyon átérződik egy emberen, és ez pl sokkal nagyobb ok arra, hogy kerüljenek az emberek, mint az, ha pl a bikini nem áll tökéletesen. Ne a külsőd alakítgasd, mert azzal semmi baj nincs, itt a baj már a fejedben van: túlságosan rápörögtél erre és mindent erre tettél fel.


A vékony lányok se jobbak a duciknál, és a ducik se jobbak a vékonyaknál. A labda annál van, aki felszabadult, vidám, harmóniában van magával.

Ha azt látod, hogy valaki, akinek nem tökéletes a külseje, hatalmas önbizalommal hasít, az azért van, mert a pozitívat veszi ki a környezetéből. Mindenkit bántanak, de aki csak a rossz nyelvekre hallgat, az keserű lesz, magába fordul, aki meg csak a jót veszi fel, az vidám lesz és vonzani fogja az embereket. Fordítsd meg a gondolkodásod, ehhez kérhetsz segítséget is.

2016. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Rendben, én is sajnálom, hogy durvákat írtam elkeseredésemben.


Majd megpróbálom túl tenni magam ezen. És kevésbé fel kapni a vizet, kevésbé a szívemre venni a beszólásokat. Valószínűleg tényleg minden pasi az elégedett csajokat szereti. Egy ideig tényleg lemondtam arról, hogy úgy se lesz esélyem egy normális fiút találni, mert sajnos a mai világban, hiába lehetsz kedves, barátságos, mosolygós, először mindenki a külsőd alapján ítélkezik.

2016. aug. 13. 12:57
 19/20 A kérdező kommentje:
*ítél meg
2016. aug. 13. 12:58
 20/20 Darwel ***** válasza:
Nem, a pasik a jó nőket látják dögösnek. Ez meg marhára nem függ attól,hogy hány kiló. Stílus és akarat kérdése az egész. Ha tohonya trampli,akkor akkor a kutya sem néz rá.Ha csinos dekorativ,akkor pedig mindenki. Ilyen egyszerű az egész :)
2016. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!