Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés

Próbáltam több lányhoz is kicsit közelebb kerülni, mint ismertség (kikerülve a barátzónát), de mindig az lett a vége, hogy bár a flörtök jók mentek, amint találkozóról lett volna szó, (személyes ismertség megvolt), "véletlenül" pont sosem jött össze a randi, mert közbejött nekik valami...

Az 1. eset után még úgy gondoltam, talán nem velem van baj, de már ebben se vagyok biztos.

Miért csinálja minden lány ezt? Nem lenne egyszerűbb már az elején azt mondani, hogy nem, mint hitegetni?

Ráadásul csak velem történik ez, a barátaim ugyanezeknél a lányoknál is sokkal sikeresebbek, még ha nem is jöttek össze végül, akkor is nagyobb esélyük volt - én valamiért mindig totál esélytelen vagyok.

(ebben a korban már elég ciki, de még azt se tudom milyen egy randi, milyen érzés csókolózni, egyáltalán milyen érzés szeretni és szeretve lenni - a reménytelen szerelem az egyetlen, amiről tudom milyen)

18/F



2016. júl. 31. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

hidd el nincs veled baj. hozd ki magadból a maximumot külsőre és belsőre is, szeresd magad, aztán jó lesz minden

és nyugodj meg, én teljesen biztos vagyok abban, hogy lesz valaki, akit szerethetsz, és bizony ő is szeretni fog téged, kedves!

15/L

2016. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem megesett olyan, hogy folyamatosan szemezett velem egy lány, majd bejelöltem facebookon (nem csak ezért), vissza se jelölt másodszorra se. Majd megkaptam, hogy ne is próbálkozzak. Jól esett :')
2016. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szemezős sztoris válaszoló: Lehet, hogy nem szemezett, hanem bambult. Velem volt egyszer olyan, hogy valaki ramirt Facebookon, hogy nagyon megtetszettem, amikor a buszon szemeztunk - mikor én nem szemeztem senkivel, csak nagyon fáradtan neutem ki a fejemből.


Off vege


Kerdezo, az első válaszoló adta a legtökéletesebb valaszt a kérdésedre, hozd ki magadból a maximumot es szeresd magad. Mast nem lehet erre mondani, ha elmerulsz az onsajnalatban, nem haladsz elore. Nem kestel le semmiről amugy, nekem sem volt baratom 18 eves koromig. En nem bántam meg, hogy nem jatogattam fuvel-fával a középiskolában, visszatekintve te sem fogod szerintem.

2016. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy elég helyes. Hiába mondják az emberek: a külső igenis megfog, és a belső tart meg.
2016. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Én most 16 vagyok. 15 éves koromban a farsangi bálon egy már régóta ismert osztálytársam hirtelen megtetszett. Mint később kiderült hogy csak egy fellángolás volt, de ez most lényegtelen. Hazafele haverom (uncsitesója) ment haza és bekísérte a házba. Közbe elmondta neki hogy bejön nekem. Amikor visszaért kicsit beszéltünk a témáról és ő is hazaért. 1 héttel később épp haveromnál voltam aki szintén jóba van a lánnyal. Akkor olvastam hogy írja nekem a lány hogy. Mi bajod van? Hagyjál békén! Közbe meg hozzá se szóltam egy szót se. Megmutattam a haveromnak és előkapta a tabletet. Megmutatta hogy neki meg közvetlenül miután felért még aznap este hazafele. Megírta neki hogy "basszus az (én) bevallotta nekem hogy tetszem neki én meg lekoptattam. de szemét vagyok". Egy héttel később meg írja nekem hogy mi a bajom és szálljak le róla. Szóval a lényeg hogy én nem értem a nőket és attól az estétől fogva nem mondok egy lánynak se semmit és nem közeledem feléjük. Szóval enyhén szólva a lányok kicsit nagyon nem tudják mit akarnak úgyhogy én hagytam az egész dolgot.
2016. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Emiatt fognak a magyarok kihalni... :(
2016. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!