Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az gond egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond egy srácnál ha pattanásos az arca?

Figyelt kérdés

Már egy pár éve kezdődőtt az egész korszak. Nemrég már ekezdtem diétázni is és be is vált de akkor meg lementem 46 kilóra. Szóval az se megoldás. Mit kellene tennen?

17F



2016. aug. 14. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, de ha téged zavar esetleg keress fel egy bőrgyógyászt.
2016. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nekem is tiszta pattanás az arcom menj el kozmetikushoz az majd segít rajtad

14 éves vagyok és már fél éve járok kozmetikushoz nagyon fáj de megéri

2016. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
majd elmúlik ne aggódj:)
2016. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus + arcszesz, és megvan oldva. :) Én is pattanásos voltam, most már nem vagyok az.
2016. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, elegge xd csapasd ki naponta 4x
2016. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, természetes. Mindenki átesik ezen a korszakon, van aki egész jól megússza mert kevésbé zsírosodó a bőre, stb... viszont nem vagyunk egyformák, más pedig megküzd ezzel. Én egyet tudok tanácsolni, minnél több mindent kensz rá annál rosszabb lesz. Mivel mindenkinek más bőre van ezért nagyon nem szeretnék ajánlgatni, nekem hosszas kísérletezés után a fekete szappan vált be. Természetes anyagokból van szóval nem teszi tönkre az arcodat, de mondom, kísérletezni kell hogy neked mi a jó. Sokáig ne kend magad mű dolgokkal, mert hozzá fog szokni a bőröd és annál zsírosabb lesz. Fontos, hogy ne nyomogasd mert azzal szintén csak rontasz a helyzeten. Ha pedig nem tudod megállni, akkor fotózd le egyszer az arcodat miután megnyomogattad és hidd el, ha legközelebb eszedbe jutna, csak rá nézel a képre és meggondolod majd magad. Ha gondolod írj rám és mondok még trükköket. ;)

17/L

2016. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BotondH ***** válasza:
Elmulik nyugalom :D
2016. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2016. aug. 15. 08:15
 9/10 anonim ***** válasza:
de várj van több fajta pattanás, nekem pl gennyes nincs, csak pár piros folt az arcomon, tehát teljesen sima az arcom ha végigsimítom, de pár folt mégis van, neked milyenek?
2016. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem múlt el. Krém,kozmetikus,arcszesz,semmi sem segített. Elmentem egy magánrendelésre egy bőrgyógyászhoz,vérvétel után kaptam 1 gyógyszert (receptre),ami 3 hónap alatt kipusztította az egészet. Mellékhatása annnyi volt,hogy száraz lett a hajam (más sampon kellett),száraz lett az ajkam (labello),száraz lett a kezem (kézkrém).


Azóta nincs egy pattanásom sem. Fél évet szoktam kihagyni egy fél éves gyógyszerkúra után,aztán újrakezdem.

2016. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!