Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 körüli lányok! Nektek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 körüli lányok! Nektek már tetszik ha egy fiú/férfi magas és kigyúrt vagy ez még hidegen hagy titeket? Kb ilyesmi (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 15. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18 vagyok, ez még szexi nekem, de nem gyúrjon tovább, mert az visszataszító. a lényeg, hogy ne legyen túl izmos, de azért cingár gyerek sem, amolyan arany középút.
2016. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ, és hogy írtál kort is!


Majd még kérlek a magasságra is írjatok véleményt ha lehet, köszönöm előre is!

2016. aug. 15. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Komolyan a Big Ban Theory-ból(Agymenők) van a kép
2016. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen onnan, viszont híres külföldi színészekről lehet képet linkelni szabálysértés nélkül, azért csináltam :P
2016. aug. 15. 17:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Magasság nagyon bejövős(főleg,ha nem 175 cmre érted),a kigyúrtság pedig olyan semleges,jól néz ki egy bizonyos mértékig,de nem szempont. Nekem ez a határeset,ha nagyon kategorizálni akarom,akkor ez már a "Kicsit sok"-ba esik..(Bár mondjuk én ilyen testű srácnak úgysem felelnék meg)

16/L

2016. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is :)


Magasságot 190 körül értem.

2016. aug. 15. 17:36
 7/13 anonim ***** válasza:

5# vagyok

Az már tényleg "magasság",190 cm számomra az álom kb. :)

2016. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Maga a pali arcra nem egy nagy eresztes nekem, de a teste jo. Szerintem ez az a hatar, ami meg szexi, az agyongyurt mar ugyanolyan taszito, mintha palcika vagy 150 kilos lenne.

A 190 koruli magassag nekem tul sok, nekik meg az enyem tul keves lenne, mivel 153 vagyok xd de a tobbsegnek nagyon bejon, ha egy pasi magas, szoval keves az, akinel hatrany.

Viszont viselkedj normalisan, mert lehet valaki egy Adonisz, ha bunko, messze elkerulik az emberek.

16/L

2016. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úúúú,igen én szeretem ha egy fiú sportosabb,izmosabb, nálam számít sokat. 16L
2016. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát az tetszik hogy valaki sportos viszont inkább legyen kicsit éznább mint hogy olyan izmos legyen mint a kép amit küldtél.Magas lehet de én nem szeretem a kigyúrt fiúkat. 16/L
2016. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!