Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet megtalálni a 16 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megtalálni a 16 év körüli lányokat, ha nem egy buliban keresem öket?

Figyelt kérdés

Ezalatt a kevésbé alkoholista, inkább romantikus lányokat értem. De most komolyan, az ismeröseim között szinte csak ilyenek vannak, az osztályomban meg van pár rendes lány, de igyakszem nem löni házinyúlra...ja, és az internet elég tág, szóval aki ezt írná, az kicsit pontosítson :)


16F



2016. aug. 16. 00:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. Ezek a lányok otthon ülősek inkább, meg nem inkább a családjukkal vannak, mint haverokkal.

Vagy városban kávéznak, vagy talán még a neten találhatsz ilyen lányt. 18/f

2016. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Barátokon keresztül. Ez a legjobb mód, azt hiszem. Amilyen emberekkel barátkozol, olyanokkal barátkoznak ők is rajtad kívül.
2016. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Itt gyakorin 👌

De am igen. A normalisakat nem buliban lehet megtalalni. Otthon vannak, v elmennek strandra/ sutizni a barátokkal:)

2016. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Legtobb bulin mar nem csak alkohol fogy,hanem sutiznek ott is:DDD

viccet felreteve,tenyleg eleg nehez,nekem idaig nem sikerult xd

2016. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindenhol

Hobbik: spor, zeneiskola stb.

Könyvtár

színház

mozi (romantikus filmre menj be, ha romantikus lányt keresel :) )

.

.

.

2016. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hat en eleg normalisnak mondom magam (nem ego :D). Ezert magambol kiindulva a normalis lanyok a varosba setalgatnak beulnek egy sutire vagy inni valamit, moziba, jatekterem...szerintem ilyesmi helyeken probald meg :)

15/L

2016. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen szempontbol normális vagyok szerintem , és igen jól írja az első válaszoló, anyukám allandóan küld bulizni de én meg inkább kiviszem a hugocskámat a játszótérre.:) Úgy vagyok vele hogy még ráérek bulizni.16/L
2016. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátokon keresztül

Suliban

Játszótéren

Koripályán

Strandon

+Neten ne reménykedj szerintem

#7 -es ez nagyon aranyos tőled de elárulnád hogy mi a mögöttes tartalom :D?

F/17

2016. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bence Baksa Official válasza:
A westendbe. Buliba már 12 éveseket is találsz. 19F
2016. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 Ja bocs már én is észrevettem , hogy a kérdésre egyáltalán nem válaszoltam.Mindegy😃😂
2016. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!