Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Két éve próbálom megtalálni...

Két éve próbálom megtalálni az igazit de nem sikerül. Minden nap fürdök szóval nem a szagom miatt. A külsőm minden nap u a viseletem farmer fekete póló és rocker bakancs. Ez ijeszti el a lányokat vagy valami más?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted melyik lány szereti a rockerbakancsot? Értelmes nő nem.
2014. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 moneyrunnin@ ***** válasza:
Alapszabály hogy nap 2* kell fürdeni.ALAP!!!!ilyet nem tudni nem csoda hogy nincs csajod.
2014. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egy rocker lanyt biztosan nem ilyeszt el a bakancsod ... amugy pedig mit izgulsz, az igazit meg en sem talaltam meg, pedig lassan lapatoltak nekem. Volt harom felesegem es sok-sok csajom, de ugy latszik az igazi meg koborol valahol, mert en meg nem talaltam meg.
2014. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Optimalizáld a kinézetedet, vagyis nézz ki a legjobban ahogy csak kinézhetsz. Eddz és gyúrd ki magad. Az arcodra nézve pedig próbálj ki minél több szőrzet kombinációt. Próbálj ki különböző hosszúságú és kinézetű hajfrizurákat és minél több fajta arcszőr kombinációt, hogy rájöjj, melyikkel vagy a legjobb kinézetű. Ezáltal szeretni fogsz majd a tükörbe nézni.


A ruházatodról nem is beszélve. Honnan tudod hogy ebben nézel ki a legjobban és nem egy másfajta viseletben? Próbálkozz.

2014. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg kizárt mert nemtudom
2014. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem akarok páva lenni szó maradok a rocker külsőnél am az is vagyok
2014. jan. 26. 20:39
 7/19 anonim ***** válasza:

keress....komolyan mondom, keress...figyelj, nem szeretnél velem együtt keresni?

te merre laksz?

én is keresem a szerelmemet..sőt én meg is találtam, de én barátokat is szeretnék, nem lennél a barátom?


Az én nevem Ricsike, 21 éves vagyok, szeretnék barátokat szerezni magamnak. Mert még soha nem volt 1 barátom sem.

Szeretnél velem barátkozni?


nyitott vagy erre?

Én Budapesten lakom és te?

2014. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ted mosby már vagy 10 éve próbálja megtalálni az igazit, ráadásul new yorkban, ne add fel
2014. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát én már behalok ezen a ricsikén de komolyan:D itt szakadok:D
2014. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 moneyrunnin@ ***** válasza:
"nem akarok páva lenni szó maradok a rocker külsőnél am az is vagyok"miért?van a páva meg a rocker?lehetnél normális ember is.vagy az már nem trendi?
2014. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!