Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet megtalálni a 16 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megtalálni a 16 év körüli lányokat, ha nem egy buliban keresem öket?

Figyelt kérdés

Ezalatt a kevésbé alkoholista, inkább romantikus lányokat értem. De most komolyan, az ismeröseim között szinte csak ilyenek vannak, az osztályomban meg van pár rendes lány, de igyakszem nem löni házinyúlra...ja, és az internet elég tág, szóval aki ezt írná, az kicsit pontosítson :)


16F



2016. aug. 16. 00:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindig olyan fiút kerestem, akivel a könyvtárban egyszerre nyúlunk a Tűz és jég dala könyvei valamelyike után:) ( ez csak vicc volt :D de azért elég király lenne :D )

Sajnos eddig még elkerült :')

Na jó :D viccet félre téve... könyvtárban, esetleg kávézókban/ sütizőben. Esetleg parkban vagy Tisza/Duna parton üldögélő lányokat szólíts le :D

2016. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#7 nem arra gondoltam :O hanem arra hogy oké jó duma az hogy mindig inkább a játszótéren unatkozol amikor már anyukád is bulizni küld... de mi a mögöttes tartalom :D?


#11 melyik könyvtárba jársz :D? elmegyek és ha bármikor valaki kivesz egy olyan könyvet akkor kicsavarom a kezéből ;P


ééééssss hogy legyen értelme a kommentnek:


-Ha már nagyon el vagy keseredve akkor ajánlom a társkeresőket

F/17

2016. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom. Nálam pl. a leszólítás nem jönne be az utcán. Könyvtárban vagy valami közösségi helyen talán igen, de utcán.. Hiába lennél szimpatikus, nemet kapnál. Inkább kerülj olyan helyzetbe, hogy beszélgetni kezdhess vele - pl. az előző mondta, azt a könyvet olvassa, amit már te is ismersz; a moziban azt a filmes plakátot nézi, amit te; sorban álltok már jó ideje és a cukrászda még mindig nem nyílt ki vagy a nő csak perlekedik a pénztárossal, nem tudom.. Szóval ezekkel témát tudsz keríteni


Remélem segítettem valamit :)

2016. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12 Azért NEM unatkozok a játszótéren a hugommal vagyok meg néha ugye kijönnek velem a barátnőim is.Meg nyugi nem vagyok teljesen elveszve járok a haverjaimmal ide-oda...de pl discoba sose voltam még és nem is mennék, az alkohol sem jön be...(anyukám meg úgy küld hogy menjek mert sose iszok meg ilyenek..igen furcsa anyukam van meg szo szerint Jack Danielsel meg cigivel kínálgat.😂😂)
2016. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Évfolyamodban is lehetnek, buszon ha jársz azzal, utcán, kávézókban, sütizőkben, egyéb kajáldákban, nyáron strandon, télen koripályán, esetleg parkokban, játszótéren. Ha vannak barátnőik akikkel kimozdulnak akkor ilyen helyekre mennek, mi ilyenekre megyünk általában.
2016. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ebbol a szempontbol normalisnak mondom. Magambol kiindulva, baratokkal kavezo vagy cuki, vagy mozi, szinhaz, meg amugy varosban barhol :)

Majdnem 16/L

2016. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!