Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek cselekedni. Segítene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek cselekedni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Félek oda menni hozzá, félek elhívni őt bárhová. Mit lehet tenni? Mit csináljak hogy nem féljek? Tudom mitől félek. A visszautasítástól. Meg hogy nem jövök be neki. (senkinek) Képet nem karok magamról feltenni hogy tudjatok véleményt mondani, de lehet az a baj hogy csúnya vagyok? (16/F) Mondjuk még nem mondták. Nem tuom adjatok valami tanácsot. (Lehetőleg értelmes válaszokat kérek)

2016. aug. 18. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb lekel győzd a félelmedet,mert ha nem akkor sosem sikerül rendes kapcsolatot összehozni !
2016. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-től 10-es skálán mennyi? (a képről egy személyt leszedtem azért lehet furcsa a jobb felem) [link]
2016. aug. 18. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg embernél így van énis ebben szenvedtem évekig és az élet megtanította nekem...tudod hogy? Addig féltem leszólítani őt vagy valami amíg egy másik fiú kezét fogva sétált el mellettem! Azóta rájöttem, hogy egyszer élek de akkor azt boldogan éljem le csak még először meg kell találjam az igazit. Remélem sikerül neked is túllépned ezen.:)
2016. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hívd el
2016. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is féltem, és amikor néha sikerült összeszednem magam, akkor magamban csodálkoztam, hogy jé, ez nem is olyan rossz, illetve a visszautasítás sem olyan szörnyű, mint ahogy képzeltem, hisz ő csak egy szimpatikus idegen.

Amúgy mindenkinek meg kell tanulnia elviselni a visszautasítást, tehát ezt nem érdemes megpróbálni megúszni. Odamész, ha visszautasít, legalább lesz egy ilyen tapasztalatod is, mert most még csak fantáziálsz róla, hogy az milyen lenne, ami nem biztos, hogy reális.

A visszautasítás további előnye :-), hogy kiderül, hogy neki nem is tetszel, és akkor lehet mást keresni. Míg ha nem deríted ki, akkor lehet, hogy ő is eleped érted és akkor eltöröm a lábad! ;-)

2016. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok, nem vagy csúnya, különösebben jóképű sem sztem, de ápoltnak tűnsz, és az is fontos a lányoknál.

44f

2016. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok még, ilyen koromban bebeszélték nekem ,hogy egy csaj össze akar jönni velem. Biztattak, hogy menjek oda hozzá, nagy nehezen megtettem, aztán ő mosolyogva közölte, hogy itt valami tévedés lesz. Utána kiderült, hogy aki biztatott lány, az direkt csinálta ezt velem. Furcsa volt és nagyon égett a pofám, aztán elmúlt, túléltem. Később lettek barátnőim.
2016. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10/6-7, viszont látszik, hogy ápolt vagy, jó kiállású. Ezekel együtt simán 10/9
2016. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jóképű vagy ! Győzd le a félelmeid és merj cselekedni !
2016. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!