Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha életemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha életemben először látok esélyt arra, hogy barátom legyen, de nem merek cselekedni?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom, pedig sokan mondogatták már, hogy ebben a korban azért lehetne. Én viszont nem éreztem késznek magam a dologhoz, inkább vártam az igazira. Ráadásul elég félénk természetem van, így nem is igazán mertem komolyabban ismerkedni. Most viszont megismerkedtem egy sráccal és éreztem, hogy ez valami más, mintha a lelki társamat találtam volna meg. Eleinte nem láttam rá sok esélyt, hogy lehet ebből bármi is, de egyre többen mondták nekem, hogy én is tetszem neki. Ezt később én is észrevettem, viszont most nem tudom, hogyan tovább. Végre van bennem egy kis remény, ugyanakkor félek további lépéseket tenni és talán ő is. Ilyenkor mit lehet tenni? Nem szeretném elszalasztani az esélyt, de 'nyomulni' sem akarok. Szerintetek kezdeményezhetek én is? Írjak neki? Annyira tanácstalan vagyok. 18,5/L

2016. aug. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác, akkor cselekedj. Kezdeményezz vele minél több beszélgetést, hívd el valamilyen közös programra, érdeklődj róla, mesélj magadról neki. Éreztesd vele, hogy kedveled, hogy szimpatikus neked, hogy vonzónak tartod és hogy szívesen vagy együtt vele. A legbiztosabb jelzés, ha még a béna viccein is nevetsz.


Ha egy átlagos szinten magabiztos srácról van szó és tényleg tetszel neki, akkor ennyi bátorításnak bőven elégnek kell lennie ahhoz, hogy randira hívjon, azután pedig ha minden jól megy, elkezdjetek járni. Ha mégsem hív el randira, akkor nem tetszel neki eléggé, nem érdekled igazán komolyan.


Ha extrém módon félénk, de nagyon tetszik neked, akkor nincs más választásod, mint direkten kezdeményezni vagyis te hívod el randira, de ennek reálisan nézve minimális az esélye.

2016. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdeményezz, írj neki vagy hívd el valahova. Például írsz neki, elkezdtek beszélgetni és feldobod ,hogy te milyen szívesen megnéznéd ezt az xy c. filmet/vagy kipróbálnál egy új cukrászdát. Biztos örömmel elmenne veled:)

A lényeg ,hogy ne félj kezdeményezni!:)

2016. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezhetsz te is :) 17/f
2016. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd félre az egódat, mert az egód fél, és cselekedj! Veszíteni valód talán nincs, úgyhogy max egyszer kinevet, és egy pár hét alatt már el is felejtitek az egészet, ha nem jön össze. (Még nem olvastam el a kérdés kifejtését.)
2016. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!