Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek egy ilyen srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy ilyen srác bejönne?

Figyelt kérdés

- Szeretek az ismerőseimmel beszélni (Néha sokat idegesítem is őket emiatt), és szeretek tanácsokat adni a bajukra (magánéleti, egyéb)


- Szeretem az állatokat, de csak a kutyákat és a macskákat.


- Szeretek komolyabb hangvételű filmeket nézni (Mátrix, Csillagok között), és a komolyabb hangvételű könyveket is (1984, Állatfarm)


- Szeretem a Sci-fi, horror, krimi film és könyv kategóriát.


- Kedvenc tantárgyam a töri és a magyar, a reál tantárgyakat nem szeretem.


- Szeretek a politikáról beszélni (hazairól és külföldiről)


- Érzelgős vagyok, könnyen magamra veszek dolgokat.


- Picit szociális fóbiám is van, nem nagyon szoktam sulin kívül sehova sem menni, idegen emberek körül rosszul érzem magam, viszont azokkal akiket ismerek, normálisan.


- Szeretem a videó játékokat, és az informatikai dolgokat is


- Nem vagyok kigyúrva, viszont kövér sem vagyok, 178 centi vagyok, 53 kg, és 17 éves. (Felszívódási zavaraim vannak)


Kép rólam:


[link]



2016. aug. 18. 21:20
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szerintem ez izlés kérdése :D én pl szeretem a véknyabb fiúkat de van egy barátnőm aki viszont kimondottan a testesebb fiúkra bukik :D szerintem nagyon cuki vagy a hajad megkimondottan tetszik :D 17/L
2016. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Ja és kihagytam hogy jó a film izlésed :D
2016. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Mintha én írtam volna ezt :D viccet félretéve, komolyan egy percre azt hittem én kérdeztem de a képnél valamint az adatoknál leesett, hogy nem :D
2016. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szia! Aranyosnak tűnsz, szívesen megismernélek, amúgy meg tetszik a hajad!
2016. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!